Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 07-07-2014 16:19

Pierwsza wypłata na konto bankowe w Strefa Klików.

[Obrazek: image.jpg]


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - patryk6176 - 08-07-2014 20:33

Siemka dziś dostałem bana ... nie jestem pewien do końca ale podejrzewam jedna możliwośc która pisze w regulaminie
Cytat:1.4. Możesz oglądać reklamy używając tylko jednego adresu IP w ciągu 24 godzin. Oczywiście możesz zawsze logować się z innych adresów IP, ważne jest jednak abyś przeglądał wszystkie reklamy podczas jednej sesji zalogowania. Jakiekolwiek próby poczynienia innych kroków mogą spowodować zawieszenie konta. Logowanie używając proxy lub współdzielonych sieci (szkoły, strefy WIFI, kawiarenki internetowe) może również powodować zawieszenie konta, ponieważ nie możesz być pewien, czy ktoś inny nie korzysta z tych miejsc do odwiedzenia serwisu StrefaKlikow.com. Zalecamy korzystanie tylko i wyłącznie z prywatnych sieci/łączy (typu dom) do przeglądania serwisu StrefaKlikow.com
tak ogólnie kogo obchodzi gdzie korzystam z internetu (tylko dom - komputer, wi-fi) i w jaki sposób wyklikuje reklamy czy np 3 a po następnym zalogowaniu resztę. Proszę o wypowiedzenie się Magdalenek w tej sprawie -poszła tez wiadomośc na maila a nie mówiąc już o FB gdyż zostałem zablokowany i nie mogę napisac nic na ich FP ehh brak słów


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 09-07-2014 08:02

@patryk6176 chodzi o to żeby wejścia były indywidualne i żeby jedna osoba nie zakładała kilku kont. Strefa klików to niejako serwis reklamowy, a reklamodawcy płacą i wymagają tego żeby wejścia były unikalne. Zresztą są to powszechne działania stosowane przez większość buxów.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Nju - 09-07-2014 08:27

Mi zablokowali konto bo z tego samego IP, mam brata który też się zarejestrował...


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 09-07-2014 08:57

Panowie bardzo proszę o zapoznanie się z naszym regulaminem.
Jest tam wszystko wyraźnie napisane i proszę nie mieć teraz do nas pretensji.
Wielokrotnie wspominałam - wręcz prosiłam abyście przeczytali regulamin.
Nasz system posiada trzy typy ochrony i automatycznie wyłapuje podwójne konta i bezlitośnie je blokuje.

Wczoraj jeden pan założył chyba cztery konta i później w e-mail stwierdził, że to jest "(...) chore, że nie można mieć więcej niż jednego konta" (...)

Dwa pierwsze punkty regulaminu mówią wszystko odnośnie Waszych "skarg" na blokady:

1. KONTO UŻYTKOWNIKA
1.1. Możesz posiadać tylko jedno konto. Jakiekolwiek usiłowanie założenia więcej niż jednego konta będzie skutkowało zawieszeniem wszystkich posiadanych przez Ciebie kont. Dotyczy to również Twoich kont płatniczych (PayPal / Konto Bankowe), które są unikalne i nie powinny być współdzielone z innymi użytkownikami.

1.2. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta na gospodarstwo domowe. Jeśli wystąpi więcej emisji tej samej reklamy z tego samego gospodarstwa domowego, wszystkie konta z tego gospodarstwa zostaną zawieszone.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - patryk6176 - 09-07-2014 15:20

I tak nie wiem dlaczego dostałem bana skoro te pkt które sa wymienione mnie nie dotyczą a na maila nadal nie otrzymałem odpowiedzi


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Killigan - 09-07-2014 15:50

Dziennie idzie zarobić 0.0700 PLN ? . Bo mi tyle wychodzi z samych kliknięć Big Grin


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - patryk6176 - 09-07-2014 15:57

Tak a jeśli masz premium to +- 20gr


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 09-07-2014 16:01

Na razie na premium wychodzi mi ok 0,20-0,23 zł dziennie. Ale oczywiście w miarę rozwoju bux-a ilość reklam powinna się zwiększać a tym samym nasze zarobki.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Killigan - 09-07-2014 17:10

Zawsze te 7 gr dziennie. Za jakiś miesiąc pewnie serwis się rozkręci i będą lepsze zarobki dla nas Big Grin