Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 29-05-2014 11:05

No właśnie, pierw trochę zarobię a potem im udowodnię że to prawda itp.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 29-05-2014 17:25

Jednak mimo wszystko trochę to potrwa, zanim dostanę pierwszą wypłatę. Dlaczego? Nie potrafię się do tego zabrać, nie wiem od czego zacząć itp... porażka. ;x Jest do dupy ...


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 29-05-2014 19:30

Dobra, kij z tym. Przeczytałem że na PP są jakieś limity roczne. Jak tak to trochę przerąbane. Bo z tego co czytałem jakieś faktury trzeba wysyłać. A ja podałem fake dane. ;x


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 29-05-2014 19:36

W ustawieniach raczej da się zmienić, a jak nie dogadasz się z nimi bo ludzie z firesub są ogarnięci.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 29-05-2014 19:49

"A jak nie dogadasz się z nimi bo ludzie z firesub są ogarnięci."

Hę? Big Grin Nie wiem czy chodzi Ci o to że ludzie z firesub są ogarnięci i mogą mi pomóc czy co... Big Grin
Napisałem do kilku ziomków ale pomóc nie pomogą. Sam sobie radzić muszę.

MAM PYTANIE ! Czy warto zakładać teraz stronę WWW, czy czekać aż zarobię hajsy i kupić domenę i tak dalej?


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 29-05-2014 21:04

Dobra, póki nie dostaję odpowiedzi napiszę co dzisiaj ciekawego zrobiłem:
-spamowałem na fb
-założyłem nowego (trzeciego już) FP
-pobawiłem się firecash
-stworzyłem nowego bloga PPA


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 29-05-2014 21:11

Wiesz, nie chcę wnikać w Twoje sposoby, ale o ile się nie mylę Ty już tyle się "napracowałeś" a jeszcze nic nie zarobiłeś. Nie ma sensu zaczynać od tylu rzeczy na raz bo tego chłopie nie ogarniesz. Zacznij np. od spamu, a jak się rozkręcisz to w między czasie zacznij działać z innymi niszami. Moim zdaniem szkoda czasu na taki ostry start skoro jesteś w tym nowy. Zdemotywujesz się po 1/2 tygodniach bo nie będziesz miał prawie wcale zysku, a czasu kupę straconego. Tak więc lepiej zacznij robić jedną rzecz, a dopiero potem wdrażaj kolejne. Jest to tylko moja opinia na ten temat. Rób co uważasz za słuszne.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 29-05-2014 21:17

No to przecież wcześniej pytałem się na czym lepiej zarabiać żebym się skupił na jednym a nie na wszystkim na raz, jednak nikt nie udzielił mi odpowiedzi. Chciałbym żebyście mnie trochę wspierali bo już nie wiem za co się zabierać. Na ten czas najbardziej staram się z firesub coś osiągnąć ale na chama założyłem nowego bloga który nie wiem czy mi się wgl przyda. Big Grin Ale masz rację, nie można tyle rzeczy na raz robić. Tylko że ja się już gubię, tego jest za dużo. ;/ Ale w sumie to dobrze, bo sposobów jest dużo. Big Grin Tylko mi się już miesza to wszystko.. Big Grin Teraz na firesub cisnę, olać resztę, idę robić spam. Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 30-05-2014 05:50

I to się rozumie. Ogarnij konto, zdjęcie profilowe, tekst i zdjęcie do danego programu. Pospam na paru/paru nastu grupach i na bank Ci coś wpadnie Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 30-05-2014 13:53

Siema! Już mi Diqtion (przepraszam jak błąd, trudny nick do zapamiętania, zresztą ja nawet swojego nicku nie pamiętam) odpisał, a on jest ogarnięty w firecash. Więc na ten czas zajmę się firecash. Z jego pomocą oczywiście. Z firesub będę też będę kombinował ale jak czas będę miał.