Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? (/Temat-Jaki-najlepszy-platny-skracacz-linkow-88543)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - aero2 - 23-10-2014 21:03

Z tego co słyszałem to co 45 minut.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - OctoBerro - 23-10-2014 21:20

jak długo trzeba zbierać kliki na pierwszą wypłatę?


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - MaLiN - 24-10-2014 02:21

(23-10-2014 21:20)OctoBerro napisał(a):  jak długo trzeba zbierać kliki na pierwszą wypłatę?

Pytanie retoryczne. To jest zależne nie od czasu a od ilość osób, które klikną w link - nie da się tego przewidzieć...


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Kickster - 24-10-2014 03:56

Mowicie ze adf.ly ma lepsza stawke ale malo kto bierze pd uwage fakt ze zlicza mniej wejsc. Bo jak policzysz zliczone wejscia to wychodzi tyle samo co na shorte.st. Chociaz adf.ly rzeczywiscie i tak jest niezly pod tym wzgledem.bo na takim shink.in to w ogole jest masakra. Stawka ok 3 dolarow ale zlicza 1/6 wejsc.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - olaww - 24-10-2014 12:21

wejścia dobrze zlicza, wejć na forum adfly tam nikt nie na rzeka


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - wallendes - 29-10-2014 15:46

shorte jak najbardziej


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - Pitman - 30-10-2014 22:24

Czy ktoś się orientuje czy jak mam w AdFly tę reklamę z banerem to czy osoba, która wyświetli ten link musi zamknąć ten baner żeby mi zaliczyło wejście czy wystarczy samo wyświetlenie baneru?


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - osinex - 02-11-2014 08:47

Chodzi ci o to czy musi kliknąć skip ad? W shorte płacą za wyświetlanie samo, a w adf trzeba kliknąć skip ad.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - venzer - 02-11-2014 23:26

(02-11-2014 08:47)osinex napisał(a):  Chodzi ci o to czy musi kliknąć skip ad? W shorte płacą za wyświetlanie samo, a w adf trzeba kliknąć skip ad.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.

Zapomniałeś dodać że płacą śmieszne grosze za samo wyświetlenie (shorte). Żeby zarobić w każdym skracaczu tego typu musi być kliknięte "skip Ad"


RE: Jaki najlepszy płatny skracacz linków? - osinex - 03-11-2014 07:58

Nie dam sobie głowy uciąć ale wydaje mi się ze stawką za wyświetlanie jest ta sama. W adfly masz inna stawkę za wyświetlanie.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.