Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap (/Temat-Zarabianie-2-5-dziennie-na-hitleap-85907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - kolorpurpury - 21-02-2014 13:10

Pytanie czy shorte.st zalicza unikalne wejście z jednego ip na jakikolwiek z linków (Czyli na przykład jak dziś wszedłem w swój link to mnie już nie zaliczy jak wejdę w link innych osób) Bo jeśli tak zalicza to im więcej tych linków na hitleap tym mniejsza będzie konwersja tych zaliczonych. Jeśli zalicza Jeden Unik dziennie / 1 link w co wątpię to można by tak nabijać w nieskończoność.

Ewentualnie może zaliczać 1 UV na jedno konto w serwisie.


Odp: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - casualsprojects - 21-02-2014 13:39

po pierwsze to stawka za 1 klik jest różna dla różnych krajów.
Po drugie w 1 minutę możesz mieć i 200klikow zależy ile osób będzie korzystać z hitleapa chyba Wink
czyli wiesz co można zrobić z twoimi obliczeniami... Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - elbowndg - 21-02-2014 14:07

24h na dobe działający komp za 2$ ;x?
To już nawet nie chodzi o prąd, ale szkoda kompa na takie coś, chyba że ktoś ma tego VPSa bo inaczej to nie widze sensu, męczyć podzespoły za marne grosze


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - adre - 21-02-2014 14:31

Przetestowałem z ciekawości to. Wydałem 7 euro, a zarobiłem 2$. Xpokerface

Zrobiłem biznes życia:

http://scr.hu/1clo/56swv

Beka trochę, ale nie da się na tym zarobić. Elo, pozdro


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - matimus - 21-02-2014 15:15

@up przez 2 dni to 2 $ ... przecież jak przez miesiąc będziesz nabijał to więcej zarobisz

Ja tam mam 1 wspaniałego refa co kupił sobie premium i mam za free 5k minut na hitleap TongueLol


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - draksone - 21-02-2014 15:41

Beznadziejnie nabija 0,5 dolara a komputer włączony przez 5 godzin(tak mam premium to za 7 euro)


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - DamianXIX - 21-02-2014 16:26

Ponad 1000 hitsow na hitleapie a na shortenie 50 Big Grin niezle to 10centow jest ale .. chyba wroce w hitleapie do exad.me tam przynajmniej w dzien dolar wpadl Tongue


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Szym87 - 22-02-2014 08:18

No u mnie też trochę bida, program włączony od wczoraj od 15 ( całą noc ) , 4 strony i zarobione $0.40043 . Może w ciągu tego miesiąca chociaż te 7 euro się spłaci


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - matimus - 22-02-2014 08:21

Lipa z tym PopAds lepsze Tongue Wystarczy wstawić reklamę na bloga z kilkoma wpisami i ładnie zalicza Smile Tu miałem uwaga... 2000 wejść i 2 zaliczyło ...AngryAngryAngry


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Fineks - 22-02-2014 11:45

różnie nalicza wejścia, osoby które zarabiają poniżej 1$dziennie proszę was o wrzcenie screena z:

zarobkami i wejściami na shorte
ustawionymi linkami na hitleapie
ile macie odpalonego kompa w ciągu dnia

Ktoś mnie prosił o screena z zarobków, chętnie takiego dodam dziś lub jutro, niekoniecznie będę codziennie odpisywał bo praca na uczelni mnie niszczy w tym tygodniu Wink Choć wiem że jeden z moich refferali na shorte ma 1,5$ średnio dziennie.

Mówilem też że to opcja dla osób, które mają odpalonego kompa codziennie i tak przez calą dobę Wink

Cytat: @up przez 2 dni to 2 $ ... przecież jak przez miesiąc będziesz nabijał to więcej zarobisz

Włączony komp przez całą dobę nic nie szkodzi, chyba że masz zepsuty system chłodzenia Smile W firmie w której pracowalem, niektóre komputery nie były wyłączane ani razu od 5 lat czyli od daty zakupu i nic się z nimi nie dzieje.

Co do bana: nie dostaniecie bana i nikt stąd chyba jeszcze nie dostał, bo jakby dostał to by napisał Smile Metoda jest bezpieczna, ale tylko na shorte.st mi z pierwszą wypłatą nie robili problemów.

Wypłaty są przyznawane automatycznie każdego 10 dnia miesiąca po osiągnięciu minimum 5$ do wypłaty

Będę na dniach testował jeszcze jeden system na ktorym bedzie mozna zarobic poprzez hitleap!