Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do pracy - Sh4ker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powrót do pracy - Sh4ker (/Temat-Powrot-do-pracy-Sh4ker-80490)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - KamilM - 06-12-2013 10:10

Ja korzystam z blogspota osobiście. Może to błąd Smile
Jednak nadmienię że nie działam w PPA chociaż szukam dobrego mentora który wprowadzi mnie w tajniki tego systemu Smile


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 06-12-2013 20:23

Dzień 13
Co zrobiłem :
- Dodawałem do starych postów filmiki na Dailymotion i MetaCafe

Dzisiaj może wydaję się że nie zrobiłem prawie nic, ale trochę roboty było. Ale za to mogę rozpocząć nowy rozdział z dodawaniem filmików na wiele serwisów videło, oraz wiem że stare posty nie będą w tyle za nowymi. Więc od jutra post i wiele filmików, mam nadzieję że przyniesie jakieś efekty. Dzisiaj zarobki są straszne Sad, jak tak dalej pójdzie chyba niestety nie osiągnę celu na ten msc. Ale muszę się starać nie chce pokazać kilku osobą co tutaj zaglądają że jestem noobem, a co najważniejsze nie chce zniechęcić siebie.

Dzisiaj zarobione : 0$
W sumie Heart : 28.38$
Cel na ten miesiąc : 28.38$/100$







RE: Powrót do pracy - Sh4ker - vankosiara - 06-12-2013 20:25

(06-12-2013 20:23)Sh4ker napisał(a):  nie chce pokazać kilku osobą co tutaj zaglądają że jestem noobem

I tak jesteś Lol


Do muzyki w poście mogłeś dać ending Clannad'u :_:


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 06-12-2013 20:27

(06-12-2013 20:25)vankosiara napisał(a):  
(06-12-2013 20:23)Sh4ker napisał(a):  nie chce pokazać kilku osobą co tutaj zaglądają że jestem noobem

I tak jesteś Lol

Wiem ale ciii, chyba jeszcze nikt się nie domyślił Lol. A co muzyczkę mogę ci zaśpiewać, Dango, Dango, Dango, Dango...


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - callbux - 07-12-2013 14:50

powodzenia


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 07-12-2013 20:49

Dzień 13
Co zrobiłem :
- Znalazłem niszę
- Zrobiłem do niej hacka w VB oraz dodałem posta
- Dodałem filmik na yt, dailymotion, metacafe
- Wypromowałem filmik na yt

Jestem trochę załamany nie wiem co się stało ale Uu zaczęły spadać, a co za tym idzie zarobki również smutny. Ogólnie teraz trochę w siebie wątpie, a najbardziej w to czy osiągnę cel na ten miesiąc. Ale co mówi się trudno nadal będę się starał, więc może moja praca w końcu zaowocuje adekwatnymi do niej zarobkami. Jak nie w ten to w następny miesiąc, pozdrawiam wszystkich czytających to jak opisuje życie noob earnera Tongue.

Dzisiaj zarobione : 0.11$
W sumie Heart : 28.49$
Cel na ten miesiąc : 28.49$/100$







RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 08-12-2013 20:03

Dzień 14
Co zrobiłem :
- Znalazłem niszę
- Zrobiłem do niej hacka w VB oraz dodałem posta
- Dodałem filmik na yt i dailymotion
- Wypromowałem filmik na yt

Dzisiaj zarobki lepiej, ale też szału znowu nie ma. Ja tylko chcę aby nie spadać poniżej 1$ czy to tak wiele, może za wiele jak dla mnie. Niedługo chyba kupuję jakąś usługę na fivver, ponieważ Uu spadają może skończył się fresh site bonus czy coś Tongue. Ale cóż nie poddaj się do końca msc wystarczy mi kilka porządnych dniówek i mój cel się ziści, zrezygnowałem również z matacafe tylko YouTube oraz DailyMotion od teraz.

Dzisiaj zarobione : 0.67$
W sumie Heart : 29.16$
Cel na ten miesiąc : 29.16$/100$







RE: Powrót do pracy - Sh4ker - alienkuba - 09-12-2013 18:43

Jestem pewny, ze osiagniesz cel na ten miesiac ! Wink Powodzenia!!!


Powrót do pracy - Sh4ker - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.