Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
money2money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: money2money (/Temat-money2money-78828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - Bobi2k17 - 14-01-2019 00:26

Ja współpracuje z nimi od dawna i jakoś nie mam problemów, są wypłacalni.


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - molotov25 - 14-01-2019 06:32

Chodziło mi o ten zapis:

Polecaj Money2Money, a otrzymasz dodatkowe korzyści:

15% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to łączny obrót poleconych partnerów na poziomie minimum 10000 PLN w danym miesiącu.

Zrozumiałem, że prowizja za drugi poziom nalicza się jedynie jeśli partnerzy wygenerują 10 tys zł miesięcznie. Chyba, że ta premia specjalna to coś innego niż prowizja z drugiego poziomu...


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - Bobi2k17 - 14-01-2019 14:26

Tu chodzi o to że normalnie masz 10% z jego zarobku, ale jeżeli polecony zrobi minimum 10000 PLN w danym miesiącu to ty zamiast 10% dostajesz +5% premi specjalnej =15% razem


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - art21 - 14-01-2019 14:33

a macie aktywnych poleconych w tym serwisie? szkoda troche ze jest limit na wlasny obrot zeby dostac prowizje z poleconych


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - logo - 13-06-2019 18:56

Witam, czy zakładanie kont bankowych, żeby dostać prowizję nie idzie się w tym wkopać ? czy ta prowizja jest naliczana tylko raz za założenie konta bankowego i karty.


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - AngelikaG - 14-06-2019 09:16

Trochę wysokie mają te progi, zwłaszcza dla początkujących osób. Bo rozumiem jak ktoś ma kilkaset partnerów i spokojnie robią mu nawet te 10 000 zł, ale dla początkujących osób, to jest nie do przejścia. A min. 1 500 zł, żeby otrzymać 5% od zarobków poleconych - bardzo wysoka kwota. W innych programach są dużo niższe.

No i co jeśli np moi poleceni zarobią 8 000 zł, czyli teoretycznie powinnam otrzymać 10% od ich zarobków, ale mam 3 nowych poleconych (a nie 4-10)? Wówczas wpadam w ten najniższy próg?

I co oznaczają te limity nowych poleconych, że jeśli w danym miesiącu nie mam nowych poleconych (załóżmy że nie udało mi się przekonać ani jednego do rejestracji), to nie dostanę nawet tych 5% od zarobków z moich starych?


Dziwne te progi. W innych programach, w których jestem, działa to tak, że np. mam 5% od poleconych, niezależnie od ich ilości czy zarobków, a ja aby otrzymać prowizję od nich, muszę tylko w danym miesiącu wygenerować 150 zł ze swoich działań - czyli bardzo niski próg wejścia i zarazem genialny dla osób które dopiero zaczynają Wink

(13-06-2019 18:56)logo napisał(a):  Witam, czy zakładanie kont bankowych, żeby dostać prowizję nie idzie się w tym wkopać ? czy ta prowizja jest naliczana tylko raz za założenie konta bankowego i karty.

To zależy jakie warunki są uwzględnione w danym koncie bankowym. Niektóre banki zapłacą prowizję tylko wtedy jeśli jesteś ich nowym klientem i nigdy nie miałeś u nich żadnego produktu. Inne z kolei zapłacą, jeśli w ciągu ostatnich 12 czy 24 miesięcy nie byłeś ich klientem. obecnie bardzo mało jest takich ofert gdzie płacą za np wzięcie karty kredytowej, jeśli już jesteś klientem banku i masz u nich np. konto.

Wszystko zależy z jakiej oferty chcesz skorzystać i w jakim banku.
W każdym programie partnerskim znajdziesz te same lub bardzo zbliżone warunki - nie zależy to od programu, tylko od samej oferty banku i za co bank skory jest płacić.

Dlatego warto czytać warunki danej oferty/kampanii, z której chcesz skorzystać, zanim założysz jakieś konto i nie dostaniesz za nie prowizji Smile

Tak samo zresztą jest też w przypadku pożyczek - z reguły płacą tylko za nowego klienta - a darmowe pożyczki to w ogóle są tylko dla nowych klientów. Więc owszem, zarobisz jakąś kwotę wypełniają się sam na landing page'ach, ale będzie to kwota jednorazowa.


RE: Money2Money - opłaca się zbieranie partnerów? - perso - 16-06-2019 18:04

W m2m system partnerski jest słabo skonstruowany, są lepsze alternatywy jeżeli głównie Ci zależy na afiliacji do panelu.


money2money - jola100 - 03-07-2019 11:21

Witam, zaczelam prace w money2money, po jakim czasie od podpisania wniosków pojawia się kwota prowizji zarobiona?


RE: money2money - rejwus15 - 03-07-2019 11:35

Hey! Wszystkie wnioski z lipca będą rozliczone zazwyczaj do końca sierpnia. Czasem, ale bardzo rzadko i to jakieś pojedyncze kampanie na początku września. I tak analogicznie z każdym miesiącem Smile


Money2Money.pl - zaakceptowane wnioski? - negevmaster - 29-04-2020 13:09

Cześć, od miesiąca zainteresowałem się zarabianiem w sieci. Przekonała mnie oferta serwisu Money2Money, więc zarejestrowałem konto, zdecydowałem że będę promował pożyczki/chwilówki. Zrobiłem więc własny portal z porównywarką pożyczek, skierowałem ruch za pomocą SEO i Social Media na porównywarkę z moimi kodami afiliacyjnymi i po 23 dniach od zaczęcia promowania uzbierałem ponad 150 wysłanych wniosków, co przerosło moje oczekiwania (na początku uznałem, że 60 wniosków w miesiąc to będzie świetny wynik).

Jednak żaden z tych wniosków jeszcze nie został zaakceptowany, podejrzewam że akceptacja wniosków z chwilówek trwa około 30 dni, więc na razie jestem dobrej myśli.

Za zaakceptowany wniosek wychodzi mi średnio 80-100 zł, więc gdyby nawet połowa była odrzucona to przyjmę to za ogromny sukces. Boję się jednak, że te liczby są zbyt piękne i zarobek do wypłaty nie pokryje nawet kosztów, jakie wydałem na targetowane reklamy.

Chciałem zapytać tych, co w M2M mają większe doświadczenie niż ja.
Jaki macie współczynnik wniosków wysłanych do zaakceptowanych?