Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - johnny86 - 08-01-2010 13:49

Crash i co to da? nie wazne ze to lockerz i ze to nagroda


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Dani3lxD - 08-01-2010 15:23

(07-01-2010 23:08)Admin napisał(a):  
(07-01-2010 22:16)Dani3lxD napisał(a):  ..... ja dzisiaj też miałem ten problem i mnie lockerz odrzucił, pier... psp,mp3 biedny przeciez niejestem ale przecież firmówa zawsze coś ale jak kuzyn (prawnik) i ojciec mi o cło nawijali to podjołem decyzje że niebiore udziału (ale zbieram ptz na kod na amazon.co.uk bo z tąd Cła niema)
kuzyn mi powiedział ale niewiem czy to prawda że kara za niezapłacenia cla poże osiągnąc 10razy wartość przedmiotu np. psp dajmy że 400zł jest warte, a ty masz cośokoło 4000płacić jako kara żeby znowu tak niepłacić, podejrzewam że z koszulką może być podobnie ale koszulka nawet 10$ niejest warta ^^, ale radze teraz zrezygnować lub płacić CŁO bo potem mogą być długi....
a za darmo można tylko w ryj dostać..
pzdr


zbierajcie na kody angielskiego amazona bo wtedy niema cła

glupota, prawdopodobnie źle zrozumiałeś ojca, albo Ci nawkręcał żebyś olał lockerz,
paczki nie trzba odbierać i nie wiążą się z tym żadne konsekwencje,
co do koszulki też jesteś źle poinformowany bo jeśli zamowimy towar poniżej 50 dolarów to cła nie płaci się wogole. W przypadku wyżej kwoty bywa różnie zalezy od humoru celnika, napis "gift" na paczce ma pomóc w jej bezpłatnym otrzymaniu jednak wszystko zależy od celników.

wcale że mnie ojciec nienakręcił, ale wystarczy wpisać w google cło za towar z usa i się przekonajcie

p.s a o koszulce to niewiedziałem ;P


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 08-01-2010 15:47

Killer to oznacza, że paczka została wysłana samolotem do Polski dzisiaj, a kurier w poniedziałek mi ją dostarczy samochodem.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mikobro - 08-01-2010 15:50

Czy ktos oprocz Karpika dostal jakies info w sprawie swojej paczki albo paczke z nagroda po prostu ?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Leopard - 08-01-2010 15:53

Eh....a miało być tak pięknie...wszystko za darmo...czekam na nagranie Karpik Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mefisto04 - 08-01-2010 16:05

to nagranie to dowód w naszym kryminale/dramacie. a tak serio tez jestem ciekaw to ta kobita powiedziała


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mikobro - 08-01-2010 18:27

To jak jest w koncu z tym cłem czy tam vatem bo juz kurna nie wiem komu wierzyc ;/
Prosze o jasna odpowiedz kogos komptentnego Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - xBlackxK - 08-01-2010 18:47

Nie wiem sam, na jakimś forum przeczytałem że to zależy od produktu. Zazwyczaj celnik sprawdza dziwnie wyglądające paczki.
I nie zawsze naliczają cłaSmile znalazłem również takie coś:

Cytat:2. "Prezent" (ang. gift) od osoby fizycznej
Według ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 roku (art. 52 i 81) z cła i podatku VAT zwolnione są towary umieszczone w przesyłce wysłanej przez osobę fizyczną poza Polską i przeznaczonej dla osoby fizycznej przebywającej w Polsce, jeżeli łącznie spełnione są następujące warunki:
1) ilość i rodzaj towarów nie wskazują na ich przeznaczenie handlowe,
2) odbiorca nie jest obowiązany do uiszczenia opłat na rzecz nadawcy w związkuz otrzymaniem przesyłki,
3) przesyłki mają charakter okazjonalny.
Zwolnienia od cła i podatku stosuje się, jeżeli wartość przesyłki nie przekracza kwoty wyrażonej w złotych odpowiadającej równowartości 45 euro.

Pożyjemy zobaczymySmile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 08-01-2010 18:59

Dlatego właśnie nie powinien płacić - powinien się kłócić. A sprzęt oszacować na 150 złotych jako uszkodzony i by nie musiał płacić...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mikobro - 08-01-2010 19:21

45 Euro to na zl ile mniej wiecej Tongue
Zythus dobrze mowisz Tongue