Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Częste pytania odnośnie Easysub.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Częste pytania odnośnie Easysub.pl (/Temat-Czeste-pytania-odnosnie-Easysub-pl-76754)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - bolo9797 - 05-10-2013 15:34

Nie radze robic fraudow boo wyplaty nie bedzie Wink


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - Pixel25 - 05-10-2013 18:01

Ok, dzięki za info właśnie to chciałem się dowiedzieć, bo dopiero zaczynam i chciałem się upewnić żeby potem nie było cyrków z wypłatą Smile


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - lejtokole - 08-10-2013 11:36

A ja mam może takie głupie pytanie..

Czy gdy wchodzicie na easysub się logujecie za 1 razem i poprawnie to Was nie przerzuca od razu do profilu? A każę 2 raz się zalogować? Dopiero po 2 takim samym zalogowaniu przenosi mnie do profilu.. Tak samo jest gdy pisze do administracji, prośbę o podwyższenie stawki, a Ci mi mówią że taki email jaki im podaje nie ma takiego w serwisie..

Ktoś coś poradzi?


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - milly93 - 08-10-2013 12:23

Nie wiem od czego to zalezy ale tez musze sie logowac 2 razy. Czasem na innych stronach tak sie dzieje przy "bezpiecznym połączeniu".


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - lejtokole - 08-10-2013 12:58

To widze nie jestem sam Big Grin Jerk2


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - 4midable - 09-10-2013 13:56

Dzieje sie tak jak logujecie sie na dwóch różnych urzadzeniach. Gdy sie logujecie na jednym wylogowywuje Was z drugiej ;]


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - milly93 - 09-10-2013 14:00

No to może być fakt, bo loguje się też na smartphonie Smile


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - archi99 - 09-10-2013 19:21

mnie o stawkach w ogóle nie chcą odpisać teraz się zastanawiam między fires, icharge a freebiz ale nie bo w easy ładnie wchodzi jak na razie tylko jakby stawka było chociaż o 1 zł większa byłoby mi na razie ok :/


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - lejtokole - 10-10-2013 08:33

a no to moze i racja bo loguje sie tez na easyuba z telefonu Wink Big Grin


RE: Częste pytania odnośnie Easysub.pl - krywdzik - 15-10-2013 16:16

Ostatnio z easy na forum pisali że będzie FAQ dotyczące rozliczeń z US. Wie ktoś może kiedy się tego spodziewać bo wydaje mi się że pasuje się z tego jakoś rozliczyć żeby nie było kwasu.