Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 10-09-2013 21:51

Spotkałem się dawno temu z tekstem na końcu aukcji:

Do pracowników allegro: Niniejsza publikacja ma charakter nie oficjalny i jest wydawana na licencji OPEN ACCESS i nie nadaje się jej numeru ISBN

Zawsze ta wrzucam ebooki i nie mam problemów Big Grin

Teoretycznie open access to darmowy dostęp, ale od kiedy umieszczam taką notkę ani razu nie miałem usuniętej aukcji


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Bandaid - 10-09-2013 22:38

Kupiłem dziś poradnik (a w zasadzie nabyłem drogą wymiany) i mogę zabrać głos w jego sprawie. Powiem tak: Jako, że mam już doświadczenie w prowadzeniu FP i znam prawidła jakimi kieruje się ten biznes to ten poradnik nie wprawił mnie w jakiś stan osłupienia, jednakże poznałem dzięki niemu kilka NAPRAWDĘ ciekawych sposobów na szeroko pojęty zarobek. Pozatym, sądzę, że to istna skarbnica wiedzy dla każdego początkującego. Jeśli nie dajesz sobie rady z zarabianiem w internecie po prostu kup ten poradnik a nie pożałujesz, bo wreszcie zaczniesz zarabiać. Pozatym autor ma niezwykłą wprost zdolność do motywowania działania. Po każdym ukazanym przez niego tricku miałem ochotę sprawdzić go na własnej skórze. Ogólnie mogę ocenić poradnik na 8+/10. Co tu dużo mówić, must-have.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 11-09-2013 18:24

Bandaid tak jak pisałem dla początkujących i średnio zaawansowanych, prawdziwe kompendium wiedzy. Ale osoby zaawansowane też mogą znaleźć coś dla siebie Big Grin

Co do drugiej części napisałem już około 10 stron, a całość będzie mieść +-20

Poradnik wciąż w sprzedaży, prawdopodobnie do końca miesiąca. Zapraszam


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - kebap - 12-09-2013 20:26

Poradnik ciekawy, zawiera wiele sposobów na zarobienie pieniędzy i ich dokładny opis. Wszystko ładnie omówione krok po kroku. Są też informacje na temat zdobywania fanów ale szczerze liczyłem, że będzie ich jeszcze więcej oraz znajdą się opisy na temat stworzenia dobrego fanpage. Niemniej poradnik oceniam na bardzo dobry.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - ASTONEQ - 12-09-2013 21:44

Zgadzam się z użytkownikiem Bandaid Smile również znałem większkość sposobów na reklamę fanpage itp. ale najbardziej przydały mi się informacje na temat zarabiania. Właśnie powoli wprowadzam je w życie i jestem zadowolony. Ocena poradnika 9/10 Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 13-09-2013 13:55

Skupiłem się na metodach zarobku na fanpage, ale w poradniku jest też poro porad o rozkręcaniu fanpage zwłaszcza dla początkujących. W drugiej części napiszę więcej o promowaniu, bo widzę, że jest na to zapotrzebowanie Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Boguśś - 14-09-2013 20:27

Poradnik tez zakupilem, i mam nadzieje ze mi sie zwroci szybko. Przeczytalem narazie 2 str bo nie miale sily dzis czytac, ale zapowiada sie ciekawie


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Dianton - 14-09-2013 21:51

Kupiłem, polecam.
Pozdrawiam i dziękuję


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Klin - 15-09-2013 10:29

Kupuję, proszę o niezbędne dane na PW

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - draksone - 15-09-2013 13:26

Przeczytałem poradnik,podobają mi się pomysły na pozyskiwanie fanów Jerk
Przy większym nakładzie pracy można ich uzyskać na prawdę szybko i tym samym zarabiać dużo więcej niż 300 zł na miesiąc :] Ważnym jest tutaj wolny czas,jak ktoś ma jeszcze wakacje to szybko zacznie zarabiać Smile