Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! (/Temat-Fancop-com-Zarabiaj-na-Facebooku-71771)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - lons - 05-02-2014 19:53

(05-02-2014 17:17)Workis napisał(a):  Zgodnie z prawem rozliczac sie musisz z kazdej zlotowki, do zarabiania na takim Fancopie np. jest bodajze PIT-36 i pole [Inne]. Ale nie radze mi wierzyc jak w wyrocznie, najlepiej sprawdzic samemu poprzez telefon do US. Ewentualnie olać to i liczyć, ze US sie do tych kilku czy kilkudziesieciu czy nawet kilkuset zlotowek miesiecznie nie przywali - i na 99,99% mieć racje czego oczywiscie polecić nie moge. Wink

pozdrawiam

A jakby się uczepili to co mogę przez to mieć?


RE: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - Workis - 05-02-2014 21:00

3 tysiące bonusiku. Wink

pozdrawiam


RE: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - smartfon - 01-03-2014 19:33

Działa ta metoda jeszcze . Byłbym skłonny zakupić boota


RE: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - Workis - 01-03-2014 23:31

Ja bota nie sprzedaje, trzeba dopytywac sie osoby, ktora to robi. Wink

pozdrawiam


RE: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - Patenciarz - 07-04-2014 10:47

Witam , mam pytanie jak dodac poprawnie swoj fanpage aby zbierac na nim fanów? Zrobilem troche punktow dodalem w Moje strony Lubie to ale nic nie idzie.


RE: Fancop.com - Zarabiaj na Facebooku! - Roro - 07-04-2014 10:49

(07-04-2014 10:47)Patenciarz napisał(a):  Witam , mam pytanie jak dodac poprawnie swoj fanpage aby zbierac na nim fanów? Zrobilem troche punktow dodalem w Moje strony Lubie to ale nic nie idzie.

Nie idzie bo mają zastój , u znajomego na 12 FP wpada może po 5-6 fanów co 24 h Wink