Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Szaman1644 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Szaman1644 (/Temat-Dziennik-Pracy-Szaman1644-71573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - piotruss96 - 30-10-2013 12:54

A czemu grasz takimi małymi stawkami ?


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - badii - 30-10-2013 13:49

Federer sobie moze odpuscic, nie potrzebnie go dolozyles Smile


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - Roxi5017 - 30-10-2013 17:57

Powodzenia Szaman Wink


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - Szaman1644 - 31-10-2013 14:44

To jest przykładowa stawka. Niestety kupony nie weszły. Robię przerwę tak jak pisałem do wtorku Smile Przez ten czas przeanalizuje mecze. Niestety Valencia przegrała i typ nie wszedł. Kupony poszły sie rabac, bo w innych mecze tez nie wyszły. No nie zawsze sie wygrywa. Szczęście, ze i tak jestem na plusie +50 zł.


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - Traw3k - 01-11-2013 01:04

Nie graj zakładów akumulacyjnych. Graj najlepiej single (pojedynczy zakład; jeden typ na jednym kuponie) lub duble (dwa typy na jednym kuponie). Zakłady AKO (to, co przedstawiłeś na poprzedniej stronie) są domeną graczy słabych i to właśnie bukmacherzy na takich osobach zarabiają najwięcej.

Jeśli chcesz być nadal do przodu to zmień taktykę, bo stawiając 4 zdarzenia na jednym kuponie daleko nie zajedziesz. Według mnie, jak i według wielu zawodowych graczy stawianie zdarzeń poniżej kursu 1,5 a nawet 1,7 nie ma najmniejszego sensu.
Gracz słaby myśli: "Tutaj jest mały kurs, to jest pewniak, postawię", jeszcze najlepiej na zakładzie AKO i porażkę mamy gotową. Smile Jeszcze raz polecę Ci lekturę o zakładach bukmacherskich, o typowaniu, o psychice gry, o stawkowaniu itd: http://surebety.pl

I... powodzenia. Smile

PS U bukmacherów gram od ponad czterech lat, swoje przegrałem, żeby swoje teraz wygrywać. Za eksperta się nie uważam, ale powyższe rady i przede wszystkim lektura surebety.pl uchroni Cię od wielu nietrafionych kuponów. Smile


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - Szaman1644 - 04-11-2013 20:20

UP Masz rację. Trochę teraz zrozumiałem jak i na czym to polega Smile Powoli jednak muszę wszystko sobie poukładać.

Do tematu wracając dziś obstawiłem 1 kuponik (2 mecze) i bardzo ładnie wszedł. Kurs tylko 1,66 ale zawsze coś wpadnie. Jutro szykuję się na duży zysk Smile Na pewno pochwalę się Smile


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - non-liquet - 04-11-2013 20:29

@Szaman1644, myślałeś może nad kursem zarabiania dla forumowiczów? Smile Podoba mi się Twój dziennik.


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - Szaman1644 - 05-11-2013 19:40

No niestety tym razem się nie udało Smile Dzisiejszy kuponik niestety przegrany, ale na jutro mam obstawiony dość wysoko kuponik i mam wielką nadzieję na wygraną. Zatem zaczynałem ten tydzień z 40 zł, a teraz mam tylko 10 zł i kuponik na jutro jeszcze zakupiony Smile Jeżeli wygram, a jest to prawie pewne to odbiorę 52 zł, więc będę 22 zł na +. Zobaczymy jak to będzie. Teraz postaram się pisać pod każdym moim postem ile kuponików wygrałem, ile przegrałem, żebyście mogli zobaczyć skuteczność moich typów.

Ilość kuponów: 3
Kupony wygrane: 1
Kupony przegrane: 1



RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - lukasz9669 - 05-11-2013 20:01

szaman mam dla ciebie typ ale powiem ci tak duże szanse że wejdzie ten meczy to tak sroda puchar polski miedzi legnica lech poznan typuj że miedz wygra


RE: Dziennik Pracy - Szaman1644 - Szaman1644 - 06-11-2013 10:44

No chyba jednak nie zaryzykuję. Dzięki za info. Niestety 2 kupon też szlak trafił przez PSG. Już 2 raz przegrałem kupon przez rozgrywki klubów z Francji!!! Tak, więc do końca tygodnia daje sobie spokój. Jutro zakładam konto online na STS, żeby nie łazić i mam nadzieję, że w domowej atmosferze będę lepiej stawiał Smile


Pomimo wczorajszej przegranej obu kuponów dzień uważam za udany, ponieważ Facebook przyniósł mi zysk w wysokości 94 zł Smile

Ilość kuponów: 3
Kupony wygrane: 1
Kupony przegrane: 2