Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poziomy kont w FC - Zmiany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Poziomy kont w FC - Zmiany? (/Temat-Poziomy-kont-w-FC-Zmiany-71495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Traw3k - 02-07-2013 20:22

Przypomnę tylko moje słowa z drugiej strony tego tematu:
"I jak wygląda teraz sytuacja? Taka osoba opisana wyżej musi pracować dwa razy ciężej, żeby zarobić te 30-50$, niż ktoś z wyższym poziomem konta - bo stawki ma dwa razy wyższe."

Bardzo dobrze konwertowała mi jedna oferta z United States, dostawałem za nią 1.08$. Wpadało z niszy kierowanej pod Stany Zjednoczone. To było na Ultimate... Smile

Co jest na koncie Bronze? Ten sam plik, podejrzewam że ta sama oferta (nie wiem, czy da się jakoś sprawdzić, kto jaką ofertę wypełniał), no a stawka? 0.63$. Wobec tego prawie dwa razy mniej, niż na Ultimate.

Nie jestem żadnym pro elo super uber earnerem w PPA, bo i wcale nie chcę nim być. Poświęciłem temu kilkanaście wieczorów (dużo więcej spędziłem na czytaniu, jak spędzać te wieczory w miarę efektywnie). Fajnie mi teraz było zarabiać tego dolarka, patrzeć na ładną ikonkę Ultimate (status konta wygrany w konkursie Facebook, następnie drugim razem za uprzejmością ekipy FireCash, za co wielkie dzięki Smile), no a teraz... Powrót do rzeczywistości.
Niech tylko jakiś krzykacz nie przyjdzie i nie napisze, że w AstroCash zawsze 90% stawki, więc na co czekam z przejściem... Mnie się fajnie bawi (bo zarabianiem ciężko to nazwać) na FireCash, Panowie z ekipy są uprzejmi, robią miłe konkursy, jest OK. Tylko ta przepaść między Bronze, a Ultimate dobija... smutny A z kolei głupio też żebrać co miesiąc przez maila wyższe konto. Smile

Pozdro


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Bandaid - 02-07-2013 20:30

Nie powinno być w ogóle rang, ew. jedna ranga Pro dla ludzi którzy mają <1000$ i która daje extra 5%