Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działa firecash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie działa firecash.org (/Temat-Nie-dziala-firecash-org-70779)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nie działa firecash.org - Masterjam - 19-07-2013 14:18

I znów brak strony

"This website is offline
No cached version is available"


RE: Nie działa firecash.org - makingmoney - 19-07-2013 17:13

...


RE: Nie działa firecash.org - Masterjam - 19-07-2013 17:27

No i to że jeśli na 12 godzin strona mi działa 3-4 ( i rano przerwa u mnie miała około 3 godzin) to jak mam działać z plikami. Wiem że nie jestem super userem z tysiącami zarobku , ale także chciałbym mieć dostęp do konta
Innym działa non-stop od rana do wieczora a reszta gorsza. Działa u Ciebie ? To po co wchodzisz w temat?
Info nie ma że będą przerwy w działaniu serwisu
A jak Artur zobaczy wpis to sprawdzi , możenie mieć info że coś się dzieje


RE: Nie działa firecash.org - FireMedia - 19-07-2013 20:54

(19-07-2013 17:27)Masterjam napisał(a):  No i to że jeśli na 12 godzin strona mi działa 3-4 ( i rano przerwa u mnie miała około 3 godzin) to jak mam działać z plikami. Wiem że nie jestem super userem z tysiącami zarobku , ale także chciałbym mieć dostęp do konta
Innym działa non-stop od rana do wieczora a reszta gorsza. Działa u Ciebie ? To po co wchodzisz w temat?
Info nie ma że będą przerwy w działaniu serwisu
A jak Artur zobaczy wpis to sprawdzi , możenie mieć info że coś się dzieje

Możesz mi powiedzieć kiedy strona nie działała przez 3-4h? dzisiaj problem ze stroną był po godzinie 19, niestety z winy serwerowni bo coś tam stało się z serwerem, nie mieliśmy na to wpływu ani nie mogliśmy tego naprawić, inne pady strony trwają od 1sekundy do ok 30, ponieważ wtedy resetowane są główne funkcje, aby strona działała jak najszybciej.


RE: Nie działa firecash.org - Masterjam - 19-07-2013 21:29

Ten komunikat miałem od 7 do 8 w domu,wyjechałem do roboty i jak dojechałem to w pracy na pewno do 10.
Jak pisałem na smartfonie było wsio ok,nie mogłem wczytać strony na dwóch stacjonarnych kompach


RE: Nie działa firecash.org - FireMedia - 19-07-2013 21:47

To musiałeś mieć jakiś problem wyłącznie po swojej stronie ponieważ reset funkcji był o 12:40 oraz o 13:50


RE: Nie działa firecash.org - Masterjam - 19-07-2013 21:58

OK . po 10 wszystko mi działa do teraz Smile. Dziwi mnie tylko że na 2 różnych kompach i sieciach taka sytuacja. Ważne że jest online Smile. Dzięki za zainteresowanie


RE: Nie działa firecash.org - FireMedia - 19-07-2013 22:39

po 9 akurat pracowalem nawet na FC więc wtedy nie ma szans zeby nie działało(nawet jesli jakims cudem bysmy nie dostali alertu) probowales odswiezac za pomoca ctrl+f5?


RE: Nie działa firecash.org - Masterjam - 20-07-2013 08:29

Nie tylko odświeżałem przeglądarką, czyściłem cookie