Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarobić na starterze ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Poradnik jak zarobić na starterze ! (/Temat-Poradnik-jak-zarobic-na-starterze-65821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - _michal - 01-05-2013 14:55

Piszę o reward.st na podstawie poradnika autora tego tematu.


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - aero2 - 07-05-2013 08:29

Działa wam menu w Reward.st?
Bo mi nic nie działa, nawet w shoutbox nie mogę napisać, klikam i nic.Sad


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - Mksuzi - 07-05-2013 15:43

Żeby w neobux zarobić około 100$ to ile mniej więcej potrzeba by było starterów do wykonywania ofert? Bo rozumiem, że różnie płacą, a i czasem jakiejś oferty nie zaakceptują.

Pytam ze względu na to iż posiadam około 200 starterów z play oraz orange i nie wiem czy wystarcząIdea ... a tak to sobie leżą i zarastają kurzem...


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - badii - 08-05-2013 20:22

(07-05-2013 15:43)Mksuzi napisał(a):  Żeby w neobux zarobić około 100$ to ile mniej więcej potrzeba by było starterów do wykonywania ofert? Bo rozumiem, że różnie płacą, a i czasem jakiejś oferty nie zaakceptują.

Pytam ze względu na to iż posiadam około 200 starterów z play oraz orange i nie wiem czy wystarcząIdea ... a tak to sobie leżą i zarastają kurzem...

Jeśli zaliczyliby Ci kilka ofert tych samych na innych kartach, to jesteś ustawiony do końca życia...


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - Mksuzi - 08-05-2013 22:57

@up

Wytłumacz mi o co ci konkretnie chodzi, bo niestety nie rozumiem Twojej wypowiedzi.


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - badii - 09-05-2013 03:05

Jesli masz 200 starterow i oferty bedziesz robic dobrze, nie napalal sie na Nie, to z nich , przez miesiac mozesz spokojnie wyciagnac 100$.

Jesli braknie Ci ofert na neobuxie, sa inne serwisy , ktore oferuja matomy. Rejestrujesz sie na nich i dzialasz wedlug zasad jak na neobuxie.


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - Mksuzi - 09-05-2013 12:14

Rozumiem.

A czy na jednym starterze mogę zrobić oferty i z neobuxa i z innego serwisu? Czy dają oni oferty od tych samych usługodawców, czy tam reklamodawców ?


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - SweetSensi - 09-05-2013 12:25

Od tych samych niestety Sad


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - Mksuzi - 09-05-2013 12:31

Ała... I wizja o zarobionych dolarach poszła się... opalać.


RE: Poradnik jak zarobić na starterze ! - makingmoney - 11-05-2013 01:15

Zawsze to coś Wink
Kilkaset złotych drogą nie chodzi.