Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna metoda zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Własna metoda zarobku (/Temat-Wlasna-metoda-zarobku-62973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 08-01-2013 14:20

teedzio, wyjaśniło się wszystko. Mój przelewik na pewno dziś do Ciebie dotarł, daje Ci czas do piątku na jego zwrot, za sprzedaż kradzionego poradnika.

Jeżeli do czwartku nie otrzymam przelewu zwrotnego, sprawa potoczy się inaczej.
Wiesz chyba co grozi za sprzedaż nie swoich materiałów, złamanie stopki, oraz wyzysk na niewiedzy kupującego?
Jeżeli nie sprawdź sobie paragrafy Smile

Przypominam czwartek max. widzę zwrotny przelew.

Cyt. z GG
"Proszę bardzo poradnik ci sprzedałem znasz jego treść wiec nie ma mowy o jakim kolwiek zwrocie"
"Kasy cj nie zwróce ewentualnie mogę dać 2gb transferu"
"Tresc poradnika zmieniona"

Chłopak się wkopał piszę do niego że zmiana paru słów nie upoważnia go do odsprzedaży cytuje odpowiedź
"No Powodzenia jeszcze raz nie bój się mam w rodzinie prawnika i wiem co i jakSmile"

Szkoda czasu, jeżeli widzi to admin proszę o stosowne kroki co do tego użytkownika.

Z MOJEJ STRONY SPRAWA TRAFIA GDZIE POWINNA JEŻELI NIE OTRZYMAM ZWROTU PIENIĘDZY DO CZWARTKU.


RE: Własna metoda zarobku - Firmakrk - 08-01-2013 14:44

(08-01-2013 14:20)rozekrr napisał(a):  teedzio, wyjaśniło się wszystko. Mój przelewik na pewno dziś do Ciebie dotarł, daje Ci czas do piątku na jego zwrot, za sprzedaż kradzionego poradnika.

Jeżeli do czwartku nie otrzymam przelewu zwrotnego, sprawa potoczy się inaczej.
Wiesz chyba co grozi za sprzedaż nie swoich materiałów, złamanie stopki, oraz wyzysk na niewiedzy kupującego?
Jeżeli nie sprawdź sobie paragrafy Smile

Przypominam czwartek max. widzę zwrotny przelew.

Cyt. z GG
"Proszę bardzo poradnik ci sprzedałem znasz jego treść wiec nie ma mowy o jakim kolwiek zwrocie"
"Kasy cj nie zwróce ewentualnie mogę dać 2gb transferu"
"Tresc poradnika zmieniona"

Chłopak się wkopał piszę do niego że zmiana paru słów nie upoważnia go do odsprzedaży cytuje odpowiedź
"No Powodzenia jeszcze raz nie bój się mam w rodzinie prawnika i wiem co i jakSmile"

Szkoda czasu, jeżeli widzi to admin proszę o stosowne kroki co do tego użytkownika.

Z MOJEJ STRONY SPRAWA TRAFIA GDZIE POWINNA JEŻELI NIE OTRZYMAM ZWROTU PIENIĘDZY DO CZWARTKU.

Straszy cię wkopał sie zapraszam wszystkich ci co kupili do napisania tego w tym temacie musi wam zwrocic kase sprzedaje moj poradnik .
TEEDZIO TEN TWOJ PRAWNIK TO CHYBA TAKI SAM KRĘTACZ JAK TY . Ja tez nie zostawie tak tej sprawy pozdrawiam


Własna metoda zarobku - surfer0700 - 26-06-2013 18:08

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.