Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 29-12-2012 22:54

Tak, dalej będziesz mógł zarabiać 70% zwrotu z AdPacka oraz dodatkowo za oglądanie reklam będziesz dostawał AdPointy które będziesz mógł odsprzedać.

1 AdPoint może być warty nawet 0.20$


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - mati1 - 29-12-2012 22:58

ale gdzieś wyczytałem że ma być jakaś nowa platforma do oglądania reklam a żeby tam wejśs trzeba właśnie mieć te cc


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - mati1 - 29-12-2012 23:02

tak ale wyczytałem że w styczniu ma być nowa platforma do oglądania reklam a żeby się tam dostać trzeba mieć cc


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 29-12-2012 23:02

Tak, będzie nowo otwarta platforma, słyszałem również że nie będzie trzeba być członkiem ADITnetwork żeby tam zarabiać, jednak będziemy potrzebowali CC, które kupimy od członków ADIT.

Zawsze będziesz mógł osobno dokupić te CC na giełdzie Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 29-12-2012 23:06

(29-12-2012 22:54)mati1 napisał(a):  nie ma możliwości wejść w tym roku bo kasa nie dojdzie a peyza i stp jest pusta i dla tego się pytam czy jest sens wchodzic w styczniu czy wtedy da się coś w miarę wyciągnąć

Przecież to jest najmniejszy problem. Wystarczy jedna oferta na kantorze online i kase masz w pare minut na koncie i potem tylko do adit przelać.

W ciągu tych 2 dni jeszcze pare razy byś zdążył wejść w ten biznes.

Pozdrawiam


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 30-12-2012 08:20

nawet ja ci mgoe dzisiaj wymienic payze za bank lub paypal Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 30-12-2012 11:20

Sam bym wymienil, lecz kolega niestety nie ma poki co kasy Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kleomenes - 30-12-2012 11:35

(29-12-2012 22:54)ComboThe napisał(a):  1 AdPoint może być warty nawet 0.20$
Gdyby tak było to oznaczało by, że w miesiąc idzie wyciągnąć z 600$.
Nawet gdyby te AdPointy były po 0.10$ to już będzie elegancko, 300$ na miesiąc przy ok. 45 minutach "pracy" dziennie to już niezły wynik Big Grin
Rozumiem, że tych kupców na AdPointy będziemy musieli znaleźć sami na tej nowo powstałej giełdzie ? Adit nam ich nie kupi, prawda ? Gdyby tak było to zostaje jeszcze kwestia popytu na te AdPointy. Wiem, że teraz możemy tylko gdybać ale skoro tak łatwo i szybko można je zdobyć to dla czego ktoś miałby kupować te AdPoinyod nas ? akt, faktem ten biznes zapowiada się obiecująco Smile Szkoda tylko że mój budżet zamknął się gdy wchodziłem do Adit Lol


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - player_sct - 30-12-2012 19:32

Ja sie nastawiam wlasnie na to ze wartosc adpointa bedzie max 0,1 - lepiej sie milo zaskoczyc niz rozczarowac. Z drugiej strony 300$ miesiecznie i tak nie jest mala kwota tylko za klikanie


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - piotol - 30-12-2012 20:13

zapłacę za rejestrację w ADIT, więcej na pw