Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a (/Temat-Little-Bid-Tasty-Wyplaty-Ropsont-a-58953)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Ropsont - 19-04-2013 17:23

@ erykbyk po raz kolejny gratulacje. Nie wiem czy dobrze o tym pisać tutaj, różnie to bywa, jak się ktoś domyśli to możemy mieć bany :| Może lepiej załatwiać to na PW?

Ja chwilowo nie obstawiam niczego, wchodzę teraz w opcje binarne i inne inwestycje i do licytowania na LBT zamierzam wrócić za jakieś 2-3 tygodnie. Więc śmiało Panowie wasza kolej, mam nadzieję że ugracie jak najwięcej Big Grin


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Ropsont - 24-04-2013 13:53

Przypominam, że w sobotę o 21:00 jest całkiem cenna aukcja z gwiazdką. Polecam osobom, które jeszcze nic nie wygrały bądź dopiero co się zarejestrowały.

WAŻNE! Dostępny jest kod promocyjny do PODWOJENIA zakupionych kredytów! Oto on: FBOOKDBL


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - erykbyk - 25-04-2013 21:18

Dodam, że kod można wykorzystać tylko RAZ i jakby ktoś kupował bidy to trzeba wcisnąć przycisk SUBMIT prze kupnem.

A ja się pochwalę - PS Vita właśnie wpadło :]


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - adrick1197 - 26-04-2013 05:42

Witam ktos powie mi jak otrzymac refundacje za aukcje ?
bo wygralem kiedys aukcje na ipoda i nie wiem teraz jak to odebrac


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - erykbyk - 26-04-2013 18:22

Musisz napisac do supportu ze chcesz nagrode w kasie, napisz im że chcesz kase w GBP na paypal, podaj maila i numer aukcji. I zapisz sobie nr ticketu żeby sprawdzić co odpisali. CZasem odpisują po godzinie, czasem po dwóch dniach, ale zawsze coś odpisują.