Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! (/Temat-Tup-Tup-Tup-Firecash-V2-Sie-Zbliza-52889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - tomsonFCB - 19-05-2012 14:46

Odkąd wprowadzili v2 nie pobrano moich plików ani razu... (miałem samie mirrory, nie główne linki). Ponadto do dziś nie przywrócili moich pieniędzy (ponad 60$).


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - n1000 - 19-05-2012 15:47

(19-05-2012 14:46)tomsonFCB napisał(a):  Odkąd wprowadzili v2 nie pobrano moich plików ani razu... (miałem samie mirrory, nie główne linki). Ponadto do dziś nie przywrócili moich pieniędzy (ponad 60$).

U mnie tak samo. Było kilkadziesiąt $ a dzisiaj Balance: $0.91

Pobrań też prawie nie ma, kiedyś były mirrory i dzięki nim ludzie bardziej ufali w wiarygodność plików, ale teraz FC na prawdę obniżył swój poziom. Poczekam jakiś czas, jak nic się nie zmieni to chyba przerzucę się na CF, bo na FC raczej niszy nie umieszczę...


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Maxwello - 26-05-2012 11:23

(19-05-2012 14:46)tomsonFCB napisał(a):  Odkąd wprowadzili v2 nie pobrano moich plików ani razu... (miałem samie mirrory, nie główne linki). Ponadto do dziś nie przywrócili moich pieniędzy (ponad 60$).

U mnie podobnie, odkąd jest v2 nikt nic nie pobrał. Wcześniej było przynajmniej jedno pobranie dziennie. Zresztą mam porównanie, bo korzystam z innych serwisów równolegle. Wszędzie jest po kilka pobrań dziennie, a na FC od jakichś 2 tygodni 0. Podejrzane.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Yanke$ - 26-05-2012 11:40

nie tylko wy macie ten problem panowie Smile cos tu smierdzi i tyle.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - dzoseff - 26-05-2012 12:36

Mam dokładnie tak samo, a wypłata ekspresowa idzie mi już ponad tydzień...
Zamiast wyjaśnić te zaszłości siedzą cicho i myślą, że ich klienci są debilami, przenosiny trwają Wink


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - malpa2 - 26-05-2012 12:51

Nad wszystkim podobno pracują Wink No ale wiadomo czasu nie cofną a wiele osób już pozmieniało linki Wink


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - tomsonFCB - 26-05-2012 12:59

Ja już się przeniosłem na CF i nie żałuję. Mam nadzieję, że odzyskam zarobione pieniądze na FC, a wrócę dopiero gdy sytuacja się polepszy.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - FireMedia - 27-05-2012 11:03

Nowe oferty zostały już dodane, pobrania zaczęły już bardzo ładnie wpadać, na dniach usprawnimy jeszcze bardziej widgety później system poleconych i kosmetyczne zmiany(poleceni są ale nie ma dodanych statystyk)


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Jeppers - 27-05-2012 11:11

Raczej zamiast pisania o tym moglibyście wyjaśnić i spróbować rozwiązać problemy jakie zgłaszają użytkownicy.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - tomsonFCB - 27-05-2012 18:14

Jeśli chodzi o mnie to wszytko już ok. Kontaktowałem się na maila.