Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! (/Temat-Xpango-com-Super-nagrody-za-free-Sprawdzone-45943)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - sylwu - 19-03-2012 19:25

(19-03-2012 15:09)wiemar napisał(a):  jak wykonam 10 gier z serwisu worldwinner to dostane 0.5 kredytu? a jak ktoś z mojego refa wykona to zadanie to ja dostaje 1 kredyt? ile max refów można zrobić na jedno konto?

tak. nie. unlimited.


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - konrad200399 - 21-03-2012 10:26

witam i jak komus sie udało bo nie wiem czy zacząć zarejestrować sie


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Dennisek78 - 23-03-2012 12:47

Xpango wysyła nagrody nie jest to scam więc możesz się śmiało rejestrować :>


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Ropsont - 23-03-2012 13:08

Wysyłać, wysyła ale ile się trzeba namęczyć żeby te punkty zdobyć. Chyba, że będziesz promował za granicą. Nie wiem dlaczego ale "polaczki" mają takie coś w genach, że nawet jak oferta jest DARMOWA (wymaga tylko dodania karty), to i tak myślą że ich ktoś okradnie i nie chcą się zarejestrować.

Osobiście polecam podobny serwis Freebiejeebies. Dlaczego jest on lepszy? Bo jeden punkt jest tam warty 17 funtów, a nie 10 i w dodatku można wypłacać GOTÓWKĘ już od dwóch punktów. W XPango jedynie nagrody (dostępne od kilkunastu pkt)

Dowód:
http://zarabiam.com/Temat-39-39-EUR-Freebiejeebies-co-uk-48844
(w dowodzie wypłacili mi w euro ale to sami ustalacie jaką walutę chcecie)

Jakby kogoś zainteresowało to zapraszam na PW.


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - sylwu - 31-05-2012 15:18

Odświeżę trochę temat.
Otóż aktualnie jest dostępna nowa, darmowa oferta UseNext, która nie wymaga dodania karty płatniczej. Zamiast karty dodaje się konto PayPal. Więc myślę, że dla wielu to dobra wiadomość.

Dla swoich refów mam przygotowaną instrukcje wykonania oferty oraz video tutorial. Jeżeli ktoś jest chętny niech pisze na PW podając imię i pierwszą literę nazwiska.
Pozdro


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - bastianvanthide - 31-05-2012 17:30

witam
chciałbym się za to zabrać ale nie wiem jak.
mogę wykonywać oferty samemu jak i zarówno zapłacić trochę za ich zrobienie ale mam pytania:
ile ofert wykonam paypalem?
ile będę musiał zapłacić?
ile się dostaje za 1 reffa, bo kiedyś było to chyba 17E?


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Majaczos - 20-06-2012 15:55

Witam!

Zapraszam do rejestrowania się z mojego reflinka:
http://www.xpango.com?ref=92729020

Płacę 10 zł za rejestrację z mojego linku. Można wypełnić darmową lub płatną ofertę ( Polecam Worldwinner.com, ponieważ płatność jest też przez paypala. Gdy wpłacimy 10$ oni podnoszą nam kwotę do 40$, mi tak zrobili )

Płacę na Paypal lub konto bankowe !

Zapraszam Smile


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Majaczos - 24-06-2012 22:50

(20-06-2012 15:55)Majaczos napisał(a):  Witam!

Zapraszam do rejestrowania się z mojego reflinka:
http://www.xpango.com?ref=92729020

Płacę 10 zł za rejestrację z mojego linku. Można wypełnić darmową lub płatną ofertę ( Polecam Worldwinner.com, ponieważ płatność jest też przez paypala. Gdy wpłacimy 10$ oni podnoszą nam kwotę do 40$, mi tak zrobili )

Płacę na Paypal lub konto bankowe !

Zapraszam Smile

Jak ktoś chce to mogę pomóc w rejestracji na stronie Worldwinner.com
Wpłacacie 10$ i mogę wam pomnożyć tę kwotę lub zrobić żebyście nie byli na stracie.

Pozdrawiam


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - dario00 - 27-06-2012 09:39

Może ktoś jest chętny na rejestrację i wykonanie oferty XPANGO za opłatą bądź w zamian mogę się zarejestrować z innego czyjegoś reflinka, może kudos albo freebiejebiees?? pisać na priv albo gg 8394652


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - WojnaR - 26-07-2012 11:23

Właśnie doszedł mi iPod Touch 4G 8GB ! Big GrinBig GrinBig Grin