Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rowerem Dookoła Polski - Wakacje 2012 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rowerem Dookoła Polski - Wakacje 2012 (/Temat-Rowerem-Dookola-Polski-Wakacje-2012-42575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rowerem Dookoła Polski - Wakacje 2012 - LessiPL - 22-06-2012 16:34

I skończyło się tak jak przeczuwałem, nagle Ganek jest chory i nigdzie nie jedzie, kpina i amatorka.
Być może cały projekt był tylko po to by nachapać się dodatkowych gadżetów które wyżebrał gdzie się dało, w tym momencie powinieneś zachować się fair wobec sponsorów i każdemu oddać otrzymane pieniądze.


RE: Rowerem Dookoła Polski - Wakacje 2012 - Killer - 22-06-2012 16:35

Pomijam fakt że trasa którą wybrał jest niemożliwa do przejechania, gdyż wybrał sobie drogę poprzez autostradę A4, co świadczy że od samego początku pomysł był kreowany wyłącznie w jego fantazji.


RE: Rowerem Dookoła Polski - Wakacje 2012 - LessiPL - 22-06-2012 16:44

Cytat z bloga:
Cytat:"Wracając do powodu przez którego nie mogę jechać. Nie wiem dokładnie co mi jest, wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu: problemy z piszczelami, kolanami, kręgosłupem."

Posłuchaj sam siebie człowieku i pomyśl co piszesz. Od 2 lat cierpisz na schorzenia, jednak problem jest w tym że przypomniało Ci się o tym "po zakupach" za pieniążki sponsorów.
Proponuję zacząć brać aspargin chociaż wątpie, że pomoże, dlatego lepiej nootropil na recepte.

Cytat:"Przez cały ten czas miałem cichą nadzieje, że może jednak się uda to przeboleć, może samo przejdzie. "
Boli Cię od roku ale dopiero kilka dni przed wycieczką sobie o tym przypomniałeś?

Cytat:"Byłem już u 4 rożnych lekarzy, każdy mówił co innego.
Aktualnie chodzę na rehabilitację i jedyne co to pozostaje mi przygotowywać się przez kolejny rok."
Ty nie wiesz co Ci jest, lekarze nie wiedzą co Ci jest, ale chodzisz na rehabilitację? No chyba, że jest to rehabilitacja po udarze mózgu to wszystko by tłumaczyło.

Cytat:"Oczywiście żadne z pieniędzy które dostałem nie pójdą na marne"
Hoho, oczywiście, sądzę że z tym każdy się z Tobą zgodzi, przede wszystkim Ty sam.