Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] dingobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] dingobux.com (/Temat-PLACI-dingobux-com-24914)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


- Boro! - 28-12-2008 20:54

o 15 to świetnie o tak zazwyczaj na kompie siedzę :-)


- Sniechu - 28-12-2008 21:00

Boro!, mi tam nie zależy, może być nawet o 17, 18 ważne, żeby rzeczywiście było po 15 i przed 22, wtedy będę najbardziej zadowolony. Szkoda, że jest ten limit, jedna wypłata na tydzień, ale gdyby go nie było to bux by się już dawno zwinął z braku pieniędzy. Skoro wypłacają max 60$ na dzień i teraz jeszcze ta przerwa od wypłat to może się jeszcze w takim stanie utrzymają z 2 miesiące, może więcej...


- Sniechu - 28-12-2008 21:00

Boro!, mi tam nie zależy, może być nawet o 17, 18 ważne, żeby rzeczywiście było po 15 i przed 22, wtedy będę najbardziej zadowolony. Szkoda, że jest ten limit, jedna wypłata na tydzień, ale gdyby go nie było to bux by się już dawno zwinął z braku pieniędzy. Skoro wypłacają max 60$ na dzień i teraz jeszcze ta przerwa od wypłat to może się jeszcze w takim stanie utrzymają z 2 miesiące, może więcej...


- Kubabest - 28-12-2008 21:01

rozumiem ze mowa tu jest o tych zwyklych wyplatach , a te instant sa dostepne tylko dla premium o kazdej godzinie dnia i nocy ?


- Kubabest - 28-12-2008 21:01

rozumiem ze mowa tu jest o tych zwyklych wyplatach , a te instant sa dostepne tylko dla premium o kazdej godzinie dnia i nocy ?


- Sniechu - 28-12-2008 21:03

Kubabest, mowa o wypłatach dla standard, chociaż te oczywiście też instant, tylko nie o każdej godzinie dnia i nocy, jak to ująłeś. Premium jest drogie i ani myślę w nie inwestować, skoro można normalnie wypłacać jako standard, tylko trzeba siedzieć przy kompie po 15.


- Sniechu - 28-12-2008 21:03

Kubabest, mowa o wypłatach dla standard, chociaż te oczywiście też instant, tylko nie o każdej godzinie dnia i nocy, jak to ująłeś. Premium jest drogie i ani myślę w nie inwestować, skoro można normalnie wypłacać jako standard, tylko trzeba siedzieć przy kompie po 15.


- Kubabest - 28-12-2008 21:09

To jak zlece te wyplate normalnie to admin ja wyplaci niewiadomo , tak?Rozumiem ze wyplaty instant mozna zlecic codziennie w godzinach 15~ nawet jak admin jest "niedostepny" tj np wakacje


- Kubabest - 28-12-2008 21:09

To jak zlece te wyplate normalnie to admin ja wyplaci niewiadomo , tak?Rozumiem ze wyplaty instant mozna zlecic codziennie w godzinach 15~ nawet jak admin jest "niedostepny" tj np wakacje


- Sniechu - 28-12-2008 21:11

Nie, nie, nie. Nie można zlecić tam wypłaty, wypłaty nie instant są dostępne tylko dla premium. Dla standard tylko wypłaty instant, ale jak już wcześniej napisałem, istnieje śmieszny limit 60$ na dzień. Ten limit nie jest zerowany codziennie o tej samej porze, tylko wtedy jak admin wejdzie i zrobi to ręcznie. Teraz, kiedy jest na wakacjach, nie ma żadnych wypłat, ani dla standard, ani dla premium. Już rozumiesz?