Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zbieracie pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na co zbieracie pieniądze? (/Temat-Na-co-zbieracie-pieniadze-22604)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- Tomsh - 17-06-2008 14:47

rafki napisał(a):musialby przynajmniej w 10 najlepszych frimach klikac
Najlepszych i płacących przez jakieś 2 lata :-P


- BizNET - 17-06-2008 17:37

w buxach teraz jak w loterii


- rafki - 18-06-2008 16:51

pewna forma hazardu... przyjmie sie, czy sie nie przyjmie?


- Marszalll - 26-06-2008 02:51

Hm a ja to traktuje jako gre strategiczną... bo przecież wszysko co zarobie wydaje na refkó albo premium... a zwłaszcza na reklamy... :idea:
moze jak sie rozkręce to cos zyskam... i wtedy kupie sobie... Aprilie MX 50 :->
no i sie na niej zabije :idea: jak znam siebie :mrgreen:


- BizNET - 26-06-2008 07:01

Cytat:Aprilie MX 50 :->
no i sie na niej zabije :idea: jak znam siebie :mrgreen:

Śmieszne to nie jest...
Zarobiłem sobie na aprilia rs125 ale rodziców nie sposób przekonać! :roll: ponieważ mówią że coś mi się stanie... w sumie racja bo jest to niebezpieczne, ale tego pragnienia nikt nie zrozumie kto nie choruje na 2 koła :idea:


- rafki - 26-06-2008 07:04

ja chorowalem jakies 7lat temu [jak mialem 12] i wiem jakie to uczucie... myslisz ze kazdy ma juz dwukolowiec, ty tez musisz miec, jak nie bedziesz mial to sie zabijesz etc etc... w koncu dostalem tego ''komarka'' i pocinalem nim, ale po 3latach mi sie znudzil... :oops:


- Marszalll - 26-06-2008 07:19

eee... komar fajna sprawa... jak mialem 11 lat to śmigalem komarem...
a z tym ze sie zabije to tylko dlatego naapisalem ze ta aprillka to jest enduro a ja nawet na motorynce wyskakiwalem... gdzie sie dalo w góre :-> :->


- BizNET - 26-06-2008 07:51

Jednak trzeba powiedzieć że motor kusi by dodać gazu :evil2: a przy większym zderzeniu nie mamy takich szans jak w samochodzie...


- Marszalll - 26-06-2008 08:00

po ulicy sie jezdzi normalnie... tylko jak by mnie wystrzelilo gdzies po lasach tak z metr w gure a jak juz bym byl w tym powietrzu to bym sobie zdal sprawe co odwalilem i nie umiem ladowac to gorzej :->


- BizNET - 26-06-2008 10:26

Cytat:po ulicy sie jezdzi normalnie...

he tak się mówi a jak mamy przed sobą samochód lub prosta droga to już zapominamy o zasadzie "jedź wolno"