Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] foxcash.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] foxcash.net (/Temat-PLACI-foxcash-net-21997)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


- mjs17 - 30-06-2008 10:52

może to jest dlatego tak zrobione alby wypłaty były w terminie dostarczane


- dzelagr - 30-06-2008 11:32

i jeszcze dlatego żeby nie było inactive members :-)


- makaj - 30-06-2008 11:34

Ma to zmusić do aktywności... Ale już widzę, co się będzie działo za te 250 klików :-P Bo nagle wszyscy naraz zlecą wypłatę.


- afeks - 01-07-2008 08:09

Tylko byście narzekali najważniejsze że firma wypłaca. Może ktoś przetłumaczy ostatniego newsa?? Tam coś jest o wymianie, nieaktywnych refków??


- Pawel__16 - 01-07-2008 08:46

Juz tlumacze ;-) Kazdy moze poprosic o zmiane nieaktywnych refkow, ale tylko raz. Za jednego zmienionego poleconego placi sie 0.5$, czyli np. jesli chcesz zmienic 10 nieaktywnych refkow placisz 5$. Mozesz zaplacic poprzez karte kredytowa, Alertpaya lub odejma ci z konta na tej stronie. Nicki (tych ktorych chcemy zmienic) trzeba wpisac na Forum ( http://www.foxcash.net/forum/showthread.php?t=908 )
I chyba wszystko ;-)


- afeks - 01-07-2008 15:20

Hm ciekawe i fajne;] Ale na razie musze uzbierac 100poleconychTongue


- Pogrebniak - 01-07-2008 16:00

Pawel__16 napisał(a):Juz tlumacze ;-) Kazdy moze poprosic o zmiane nieaktywnych refkow, ale tylko raz. Za jednego zmienionego poleconego placi sie 0.5$, czyli np. jesli chcesz zmienic 10 nieaktywnych refkow placisz 5$. Mozesz zaplacic poprzez karte kredytowa, Alertpaya lub odejma ci z konta na tej stronie. Nicki (tych ktorych chcemy zmienic) trzeba wpisac na Forum ( http://www.foxcash.net/forum/showthread.php?t=908 )
I chyba wszystko ;-)

tzn chciałbym np wymienić 13 moich nieaktywnych refków i zapłacę za to 6,5$ z mojego konta w foxcash, OK ale skąd dostanę nowe refki, admin mi ich przydzieli i tych starych mi usunie tak ???
no i skąd mogę widzieć czy nowi będą aktywni ???


- Pawel__16 - 01-07-2008 16:04

no to odejmie ci z konta te 6.5$. Tylko musisz napisac mu o tym na forum. A admin powinien ci wymienic, czyli tamte stare refki usunac i dodac aktywne. Bo jesliby dodal nieaktywne to by ciebie niezle zrzenil. Ale mysle ze tego nie robi. Zaufana firma


- Pogrebniak - 01-07-2008 16:11

obecnie mam zleconą wypłatę, więc chyba teraz nie mogę poprosić o wymianę refków dopiero jak dojdzie mi ta zlecona wypłata, tak ??? jaki jest czas oczekiwania na zmianę refków ???


- Pawel__16 - 01-07-2008 16:21

tak chyba dopiero jak dojdzie wyplata to mozesz poprosic o wymiane refkow. No chyba ze oni ci zabiora ta kase a ty ja zdazysz zarobic do wyplaty. To wtedy. A czas oczekiwania to nie wiem ile. Nigdzie nie napisali.

A co do wyplat to aktualnie wyplacaja z 20 maja(standard) i 5 czerwca(Premium).