Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejmij wyzwanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podejmij wyzwanie (/Temat-Podejmij-wyzwanie-20466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- tomciozet - 24-12-2007 14:05

Piszę o tym osobny post, bo to bardzo istotna sprawa.
Ze względu na brak dalszego zainteresowania, skracam
konkurs do 25.12.2007 do godziny 15:00.
Kasę przeleję
jutro, ale dojdzie pewnie po Świętach.
Po ogłoszeniu
werdyktu, zwycięzca ma obowiązek zgłoszenia się do
sponsora konkursu na GG lub PW do 26.12, godz: 20:00.

W przeciwnym wypadku kasę przeznaczam na kolejny
konkurs zaplanowany na pierwszą połowę stycznia.
:mrgreen:
Już teraz zapraszam do częstego zaglądania na forum.
Opłaca się też brać udział w ankietach konkursowych. 8-)


- tomciozet - 25-12-2007 16:05

Piszę bardzo istotną informację, pozwalam sobie więc umieścić ją w osobnym poście.

Konkurs uważam za zakończony i zamknięty.

Zwycięzcą z wynikiem: 8211 pkt. został Pawel1178.
Winnera proszę o podanie danych do przelewu (na GG).

Po otrzymaniu nagrody proszę umieścić na forum
informację potwierdzającą otrzymanie wygranej kwoty.

Gratuluję najlepszemu klikaczowi i zapraszam do
czynnego udziału w kolejnych konkursach. :-D
Oczywiście przewidziano w nich nagrody pieniężne. :mrgreen:

Pozdrawiam
Organizator konkursu
tomciozet


- Rozzi - 25-12-2007 19:42

Ejjjj.... Co jest?

Jakie zakończenie? Miało trwać do 31 a dziś jest 25! :-x

Ja grałem przez prawie 3 dni i mam lepszy wynik... Screna trzymałem sobie do zakończenia konkursu zamierzałem wystawić go godzinę przed zakończeniem a tu taki kawał?

MÓJ LINK DO SCRENA:

http://www.mfoto.pl/uploads/1814/mikolajgra_c8497.jpg


W Głównym poście pisze dokładna data może zacytuję:

Cytat:Gramy od dziś
do 31.12. do godziny 16:00.

Moim zdaniem ja wygrałem i to mnie się należy nagroda.. :cry: :cry:


- tomciozet - 25-12-2007 19:46

A przeczytaj sobie pierwszy post od góry na tej stronie! Kasa już zapłacona! Poza tym
regularnie prosiłem też o systematyczne umieszczanie swoich wyników na forum! :roll:


- Pawel1178 - 25-12-2007 19:49

lol kolo to sie zdecyduj trwa do 31 dałes wynik i tobie sie nalezy nagroda ? lol wez sie opanuj jak byś czytał wszystko posty to bys wiedział kto i kiedy wygrał tyle z mojej strony zal mi takich ludzi -_-


- Maciekorzysz - 25-12-2007 19:50

i to twój 1 post xD


- tomciozet - 25-12-2007 19:52

Pawel1178 napisał(a):lol kolo to sie zdecyduj trwa do 31 dałes wynik i tobie sie nalezy nagroda ? lol wez sie opanuj jak byś czytał wszystko posty to bys wiedział kto i kiedy wygrał tyle z mojej strony zal mi takich ludzi -_-
Wyhamuj trochę. ;-) Kolega jest nowy.


- Pawel1178 - 25-12-2007 19:53

własnie widze jaki nowy przyszedł moze dzis na to forum przeczytał tylko 1 posta i zaczoł cos modzić aby wygrac 10 zł a jak dodawał posta zobaczył ze ten topic zawiera az 5 podstron i teraz zaczoł sie prawdac ;] zal.pl


- tomciozet - 25-12-2007 19:55

Zamykam temat. Pawel, wyluzuj. Ciesz się z tych 10,01zł. :-P


- BizNET - 26-12-2007 13:03

Cytat:własnie widze jaki nowy przyszedł moze dzis na to forum przeczytał tylko 1 posta i zaczoł cos modzić aby wygrac 10 zł a jak dodawał posta zobaczył ze ten topic zawiera az 5 podstron i teraz zaczoł sie prawdac ;] zal.pl

Ciesz się ze swojej wygranej... ale nie cwaniakuj się przed innymi...

Cytat:zaczoł cos modzić aby wygrac 10 zł

Modził??? grał tak jak ty Tylko przez nie doczytanie (nie wiedzę) po prostu się spóźnił...
I tak wszyscy wiemy że te wyniki są nieźle naciągane! :-x Po to tylko aby wyciągnąć tą nagrodę... brak uczciwej rywalizacji!

PS. wzioł pisze się wziął



Co do wygranej Rozzjego to niestety pomyłka była ze strony jego jak i z naszej (prowadzących)
Wszelkie info powinno byś pisane w temacie czyli w pierwszym poście... Tu było inaczej.. zarówno link do samej gry jak i późniejsza data nie były na początku... Mamy nauczkę aby częściej używać guziczka "edytuj"!!!

Co prawda spóźniony ale najlepszy wynik był rozzjego i z powodu zamieszania jestem zmuszony zapłacić z własnej kieszeni, temu użytkownikowi kwotę równą sumie należącej do zwycięzcy.

Dla czego? Winę popełnił on sam ale również i my (administrator i moderatorzy) poprzez zaniedbanie tematu. Forum będzie prowadzone uczciwie i chciałbym aby dobrą opinię o nas tworzyli inni użytkownicy.

Tak więc nagroda zostanie wypłacona użytkownikom: Pawel1178 i Rozzi

Proszę o PW zwycięzców wraz z numerem konta...
Pozdrawiam