Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankrollmob kasa na skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bankrollmob kasa na skrill (/Temat-Bankrollmob-kasa-na-skrill-174955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bankrollmob kasa na skrill - ggusiaja - 22-05-2024 22:06

(22-05-2024 21:21)fusek napisał(a):  jesteście rodziną? oboje reklamujecie stronę, w której chyba jako jedyni zarabiacie Big Grin

Nie jesteśmy rodziną. A na tej stronie zarabia sporo osób, tylko że nie są z Polski. Poza tym łatwiej jest reklamować stronę, która jest mało znana i ewentualnie zyskać dzięki temu poleconych niż strony, które są tak znane, że już nikt nie chcę się na nich rejestrować.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 24-05-2024 15:18

Fusek nie jestesmy rodzina znamy sie tylko wirtualnie z tego forum i z tego watku . Nie bylo dzis wyplaty ,takze pewnie w nastepny piatek bedzie.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 25-05-2024 11:12

Jeszcze jedno co chcialem zakomunikowac bo juz pisalem to wczesniej jesli sie weryfikujecie to sam skan nie wystarczy i trzeba tez zweryfikowac numer telefonu to samo na odwrot samo zweryfikowanie telefonu nie wystarczy. Bo z tego co widze to mam sporo poleconych ,gdzie wysylacie sam skan dowodu. Musi byc pelna weryfikacja ,zeby moc w pelni korzystac z serwisu wtedy mozemy i brac bonusy i zbierac punkty z darmowych gier,pisania recenzji czy pisania na forum i korzystac codziennie z darmowego kalendarza i po uzbieraniu punktow na minimum do wyplaty 50 usd wyplacac pieniadze na skrill, a i weryfikacje robimy raz na wiele lat bo np ja sie weryfikowalem 16 lat temu i juz nigdy nic ode mnie nie chcieli. Nastepna sprawa to nie wiem co jest bo widze rejestracje ,ale nie potwierdzacie nawet mejla z linku ,takze nie wiem czy do was to nie dochodzi na poczte czy o co chodzi musze napisac do nich... Ale kiedys mi mowili ,ze oni wysylaja mejla potwierdzajacego na mejla ponownie po jakims czasie jesli ktos nie potwierdzi ,takze z ich strony jest jak zawsze raczej wszystko ok...


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 28-05-2024 11:53

Nowa promocja badz mozna to nazwac nowa zasada z tego co sie dowiedzialem wyglada to tak : jesli ktos zarejestruje sie do kasyna, pokera zakladow sportowych,bingo z ich linka,tylko musicie sprawdzac , ktore sa dla nas przed rejestracja i wplata to jesli zarejestruje sie dostaje bonus bez depozytu lub free spiny itp i jesli wplaci 10 usd to dostaje na konto bankrollmob 500 mob points czyli 5 $ i wtedy przed wyplata na konto skrill nie musi pisac recenzji ani 5 postow na forum . Takie info jesli kogos to interesuje jak nie to to jest po staremu po prostu zbieramy punkty do 5000 mob points 50 $ i wyplacamy na skrill . Moze ktos skorzysta ,tylko ,ze ta wplate to trzeba screen wyslac im na mejla ,zeby dali 5$ na konto bankroll . Minimum do wyplaty to nie zmniejsza bo juz sie pytalem czyli musimy uzbierac 5000 mob points 50 $ zeby moc wyplacic pieniadze na skrill. I oczywiscie mozna z tego skorzystac jak ktos ma zrobiona pelna weryfikacje czyli potwierdzony mejl ,potwierdzony numer telefonu i wyslany skan dowodu.
[Obrazek: Screenshot-20240528-123619-com-huawei-browser.jpg]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Parotkin - 29-05-2024 14:02

Legalne jest korzystanie z firm promowanych przez tą stronę? Obstawiam, że wszystkie kasyna, buki czy poker roomy są zdelegalizowane w PL Tongue


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 29-05-2024 20:00

Parotkin musisz wlasnie to sprawdzac w rules w regulaminie jakie kraje sa wykluczone na stronie bankrollmob i ktore sa dla nas lub ewentualnie pytac supportu na czacie danego kasyna przed rejestracja. Ja wszedzie mam konta lub mialem ,takze juz ze wszystkiego korzystalem juz dawno . Pewnie nie wiele jest dla nas aktualnie....


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 30-05-2024 08:41

Jeszcze jedna sprawa co do forum bo ktos sie tu tez wczesniej pytal a propo tego Chorwata dule-vu. To nie zwracajcie na niego kompletnie uwagi i na to co pisze bo on nic tam nie ma do gadania jest po prostu zwyklym uzytkownikiem. Mozecie sobie pisac co chcecie tam nie ma banow ani ostrzezen na ich forum, tylko uzywajcie translatora i kopiuj/wklej, zeby posty byly po angielsku. Przed chwila wlasnie tez sie z nim lekko poklocilem bo on tez mnie denerwuje tak jak i wiekszosc ludzi.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 31-05-2024 12:24

Doszla wyplata dzis rano 50 $ na skrill. Jutro albo pojutrze bede zlecal kolejna na 50$ to dam znac jak dojdzie i wstawie screena.
[Obrazek: Screenshot-20240531-131059-com-huawei-browser.jpg]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 06-06-2024 11:03

Zlecilem wyplate przed chwila 50 $ na skrill. Jutro piatek to moze rano wyplaca. Dam znac jak dojdzie i wstawie screena .


RE: Bankrollmob kasa na skrill - NowyUser - 10-06-2024 17:02

Szybko te punkty zbierasz. Ja ostatnio trafiłem w mob callendar 1k punktów. W sumie mam z 1200. Do 5k jeszcze daleka droga masz jakiś patent żeby to zbieranie przyspieszyć ? Lol