Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouGov - ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: YouGov - ankiety (/Temat-YouGov-ankiety-169325)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: YouGov - ankiety - wysoki01 - 28-03-2023 10:06

Co myślicie o założeniu więcej niż jednego konta?


RE: YouGov - ankiety - krychap - 29-03-2023 19:21

Macie fajnie że dostaliście voucher .
Ja tylko dostałem e-mail że brakuje im vouchera 100zl i muszę czekać max 3 dni robocze . Dzisiaj mija 3 dzień i cisza ???

Wypłacili


RE: YouGov - ankiety - xOkovsky - 06-05-2023 14:44

Dodali nowe opcje wypłaty
[Obrazek: image.png]


RE: YouGov - ankiety - ggusiaja - 06-05-2023 16:36

Bardzo dobrze że dodali nowe nagrody, jak dla mnie zmiana na plusSmile


RE: YouGov - ankiety - chincyk - 07-05-2023 17:29

To teraz będę zbierał na Visę Wink


RE: YouGov - ankiety - krychap - 11-05-2023 05:49

Fajnie że dodali nowy metody wypłat .
Szkoda tylko że tak mało ankiet jest


RE: YouGov - ankiety - wysoki01 - 14-05-2023 00:33

A co myślicie o założeniu kilku kont, żeby zwiększyć zyski?


RE: YouGov - ankiety - chincyk - 14-05-2023 12:21

Jak nie wyłapią Smile


RE: YouGov - ankiety - Owl_ - 14-05-2023 13:43

(14-05-2023 00:33)wysoki01 napisał(a):  A co myślicie o założeniu kilku kont, żeby zwiększyć zyski?

Cześć,
moje przemyślenia są takie:

1. Zakładanie kilku kont to świetny sposób na otrzymanie bana, a nie na zwiększenie zysków.

2. Założenie kilku kont nie zwiększy zysków, tylko je zmniejszy, ponieważ prędzej czy później otrzymasz bana.

3. No, chyba że będziesz ukrywał się pod dobrymi VPN itp. Tylko czy to gwarantuje, że panel nie wykryje multikont?

4. Poza tym, jaki jest sens marnować czas na zakładanie multikont i co za tym idzie — wypełniać jeszcze większą liczbę pracochłonnych i nudnych ankiet? Czy nie lepiej ten czas wykorzystać na założenie blogu, strony internetowej i zarabiać prawie pasywnie w programach partnerskich (np. w ankietowych programach partnerskich i innych)?

Podsumowując:

Zakładanie wielu kont jest niezgodne z zasadami YouGov, jak i innych paneli, jakie znam (grozi za to ban). Więc warto się zastanowić, czy jest sens ryzykować i narażać się na otrzymanie bana Smile

Jeśli chcesz zwiększyć zyski (w panelach ankietowych), to już lepiej zapisz się do wielu różnych firm ankietowych (bez multikont) i zainteresuj się programami partnerskimi płatnych ankiet.


RE: YouGov - ankiety - Kryspin - 18-05-2023 05:43

Dziś wpadła fajna ankieta za 200 pkt plus testowanie dwóch nowych napojów Wink