Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Cały czas do przodu" - J.K. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Cały czas do przodu" - J.K. (/Temat-Caly-czas-do-przodu-J-K-155744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 15-12-2019 13:01

Dziwna sprawa. Po 12 h od spadku pozycji, strona wróciła na swoje miejsce i normalnie generowała wyświetlenia i zarobki, jednak wczoraj z rana powtórka z rozrywki, strona zwów spadła poniżej 200 miejsca i niestety siedzi tam do teraz. Bana nie mam, bo na site:mojastrona, zwraca adres w google.

Zastanawiam się czy nie podlinkować jej jakimś pakietem dobrych linków, to może pozwoli to na powrót do topki, hmm.

@[mahuzz] co o tym sądzisz? Miałeś taki przypadek? Smile


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 21-12-2019 17:02

Witajcie,

Zacznę od strony nr 2. Nastąpił fajny dzień, kiedy serpy poszły w górę Big Grin:


[Obrazek: 91c17087b258e.bmp]

Nie są to jeszcze topowe pozycje, żeby generować świetny ruch i zarobki, ale już pojawia się dziennie ~10 wejść i pojedyncze leady, więc spokojnie nadal dodaję backlinki i kontynuuje działania.



Odnośnie strony nr 1, głównego źródła dochodu, to po wypadnięciu z TOP200, trochę odczekałem, poszperałem w GSC (choć tam w zasadzie nic nie znalazłem). Jednego dnia wracała na pozycje, drugiego wypadała. Trochę podziałałem, gdzieś tam siedzi teraz na niektórych pozycjach w topie, reszta spadła na kilkanaście/kilkadziesiąt w dół. Teraz wartościowe linki i dodatkowe treści aby jeszcze trochę na niej pozarabiaćSmile.
Zarobki z ostatnich dni:
[Obrazek: bf48786895efd.bmp]


Do tej pory w grudniu wpadło 703$, co prawdopodobnie będzie oznaczać, że mimo wspomnianych perturbacji uda się poprawić wynik z listopadaHuh.

No i już zakupiłem mentoring Lanserka, więc od lutego z nową wiedzą, powinno być jeszcze lepiej i bardziej dochodowo. Cel jaki sobie stawiam, w zasadzie już na nowy rok, to dojść do stabilnej dniówki nie niższej niż 100$. To będzie oznaczać miesięczny zarobek powyżej 10 000 PLN - przyjemna perspektywaSmile.


Pozdrawiam


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - sheko12 - 21-12-2019 21:20

Ciekawy dziennik Smile

Do głębszej analityki polecam zaznajomić się z Google Analytics, będziesz mógł dokładnie analizować postęp swojej strony, przy dokładnej obserwacji można wiele dowiedzieć się, dlaczego masz np. spadek lub wzrost.
Ustaw sobie cele, połącz z gsc, weryfikuj konwersję i wyciągaj wnioski.

W gsc możesz też sprawdzić raporty o ręcznie nałożonym banie lub filtrze. Nie musisz ręcznie sprawdzać w Google, czy jest zaindeksowana Smile


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 22-12-2019 20:42

Używam GA jak i GSC, kopalnia wiedzy, choć zdaję sobie sprawę, że i tak z dużej części możliwości tych narzędzi nie potrafię korzystać. Ale staram się poszerzać wiedzę.
Dzięki za komentarz, pozdrawiamSmile.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 28-12-2019 19:33

Witajcie po świętach.
Na ten moment w grudniu wpadło w ogads: 1081$.
Tak więc jest dobrze. Do tego ten tydzień będzie rekordowy, do teraz mam 314$, a wczoraj wpadła rekordowa dniówka: 73,88$:
[Obrazek: 81bc13eea8e97.bmp]

Niech ten rok skończy się dobrze, nowy zacznie jeszcze lepiej, to road to 100$/day w 2020 powinno przebiegnąć sprawnieLol.

Napiszę więcej koło 6-7 stycznia, bo teraz jestem jeszcze w świąteczno-noworocznym amoku.


Pozdrawiam.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - azontoo - 29-12-2019 09:27

@radek0389

Linki które kupowałeś zamawiałeś z SEO clerks? Czy może z innej strony? Na co zwracasz uwagę przy kupowaniu linków?

Z góry dzięki za odpowiedz Wink

No i 3mam kciuki za 2020 bo widać ładny przyrost. Tylko teraz to zdywersyfikować na kilka nisz i skalowac dalej. W każdym razie Powodzenia!


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 30-12-2019 12:18

(29-12-2019 09:27)azontoo napisał(a):  @radek0389

Linki które kupowałeś zamawiałeś z SEO clerks? Czy może z innej strony? Na co zwracasz uwagę przy kupowaniu linków?

Z góry dzięki za odpowiedz Wink

No i 3mam kciuki za 2020 bo widać ładny przyrost. Tylko teraz to zdywersyfikować na kilka nisz i skalowac dalej. W każdym razie Powodzenia!

Tak, jeśli już kupuję linki to z seoclerks (na pw wysłałem ci przykłady). Jednak tam nie nastawiam się, że zrobią za mnie robotę, te bardziej wartościowe backlinki staram się pozyskiwać sam a usługi seoclerks, to takie ułatwienie, dopełnienie całości.

Odnośnie dywersyfikacji, to właśnie o tym cały czas myślę, chciałbym aby na obecny zarobek składało się 4-5 stron, a nie jako obecnie głównie dzięki jednejUndecided. Bo wiem, że jeden update google i po wszystkim. Druga strona balansuje narazie na pozycjach 35-50, dzień w dzień kilka pozycji spada, by następnego dnia wzrosnąć. Ale pamiętam, że z pierwszą stroną było podobnie, więc jestem dobrej myśliSmile.

A w między czasie, dobry weekend (w zasadzie cały tydzień) za mną:
[Obrazek: 014bb2577d4f7.bmp]

Teraz najlepsza dniówka to: 84,59$


Pozdrawiam


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - azontoo - 30-12-2019 14:11

Dzięki za odpowiedz!

Przy kilku niszach kolejne „zaskoczą” w końcu Wink
Obserwuje i 3mam kciuki


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - Oszczędny - 01-01-2020 22:36

Gdzie zamawiałeś teksty od Copywriter'a?
Potrzebowałbym z racji braku czasu, zamówić kilka.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 01-01-2020 22:41

(01-01-2020 22:36)Oszczędny napisał(a):  Gdzie zamawiałeś teksty od Copywriter'a?
Potrzebowałbym z racji braku czasu, zamówić kilka.

https://zarabiam.com/Temat-Profesjonalne-Posty-Na-Twojego-Bloga-FVAT-165093