Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - adamcio99922 - 21-03-2019 23:18

Projekt O - jak nisza mała, malutka to dobre teksty i nie musisz nic robić Jerk


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 22-03-2019 11:09

(21-03-2019 23:18)adamcio99922 napisał(a):  Projekt O - jak nisza mała, malutka to dobre teksty i nie musisz nic robić Jerk

Oto to to właśnie chodzi Wink Jak wyjdzie ? Czas pokaże!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 25-03-2019 23:36

1. SEO
a) PROJEKT N - wtyczki + onsite seo. Strona CZEKA
b) PROJEKT O - Strona postawiona, OnSite SEO zrobione. Serp You podpięte. Artykuł tylko jeden z articleforge + grammarly + copyscape.
Zobaczymy jak to się "wypozycjonuje". Pózniej ewentualnie będę linkował - eksperymentował.
c) PROJEKT M - Teraz ten projekt idzie na pierwszy ogien 2

SERPów nie wrzucam, bo póki co wszędzie null Tongue

2. METODA
Obecnie odpalone 3 nisze. Obserwuje co się dzieje. Sprawdzam i optymalizuje różne "metody". Póki co - INCOME 0$


Też macie tak, że lepiej się Wam pracuje wieczorem, nocą? Poza tym, na keto dobre efekty - 4kg - jest progres. Zaczynam żyć, tak jak chce. Zdrowe odżywianie, sport, robienie czegoś "swojego".


I takie klimaty.... w tle







CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Surimi - 25-03-2019 23:57

Mi się zawsze najlepiej pracuje, analizuje w nocy. Jest wtedy cisza i spokój. Daj czas tym stronkom, jak wiesz seo potrzebuje dużo czasu Big Grin Nie odczuwasz spadku energii na keto?


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 26-03-2019 14:22

Pierwsze centy ?
[Obrazek: 23094525-FD9-D-49-D3-9555-9-A4-A8-BD0-F878.jpg]


Co do SEO to jak już wrzuciłem content to teraz poczekam ma tej mikroniszy. Ale kolejna strona i kolejnE nisze czekają. Swoją droga znaleźć nisze to nie problem. Znaleźć dobra już trudniej. Ale tez do ogarnięcia Wink

Nie odczuwam spadku energii w ogóle. Tylko w pierwszym tygodniu głowa mnie bolała. I ta wygoda - 2 posiłki dziennie xd jest czas na SEO i prace xd


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 28-03-2019 19:51

Marny lead... marne kraje.. zmiana niszy w metodzie - szukam nowej niszy...
[Obrazek: wyk.jpg]


W SEO ostatnie dni nic się nie dzieje. Ale! Właśnie jem kolacje, koncze kawę i zabieram się do pracy Lol

CEL:
- Dniówka (0,10$) 0,38/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 31-03-2019 21:17

1. SEO
a) PROJEKT N - Raczej się za nią nie zabiorę Wink
b) PROJEKT O - GOTOWA. Zobaczymy jak to się "wypozycjonuje". Później ewentualnie będę linkował - eksperymentował.
Update 31.03
[Obrazek: SERP-O.jpg]

c) PROJEKT M - GOTOWA. Zmiana na JEDNONISZÓWKĘ.

2. METODA
Kilka bananów wyłapane. Zawieszam tutaj działalność. SEO, wrzucanie stron itd. dosyć mocno mnie pochłania i brak czasu powoduje, że muszę wybrać pomiędzy metoda a SEO. Stawiam na SEO.

Każda strona M, O, ma dodany certyfikat SSL, zoptymalizowaną mobilną wersję, wrzucone bullet listy, table contenty, obrazki i video. Zobaczymy jaki będzie progres...Obecnie korzystałem z articleforge, oraz grammarly, copyscape. Natomiast teraz, szukam copywritera (chce poznać "rynkowe" stawki) i zlecę kilka tekstów, do kolejnych nisz. Plan jest taki aby postawić ok. 3-4 strony. Pomysł na jeszcze jedną niszę mam - więc stawiam od razu stronę, a jak wpadnie nisza na 4 to też ją postawię. I kolejnym krokiem jest linkowanie, by wygenerować traffic. Jak już się pojawi ruch, lub SERPy staną, dodam jeszcze jakiś content. A celem jest postawienie kilkudziesięciu stron - jednoniszówek. Coś a'la Lanserek Jerk Odnośnie edukacji, to właśnie jestem w połowie Peter Thiel - Zero to One. Polecam! Każdemu! Wink

A do pracy przy kompie....





[b]CEL:
- Dniówka (0,10$) 0,38/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 07-04-2019 16:24

Trochę czasu upłynęło od ostatniego wpisu.... a sporo się podziało.. I w życiu prywatnym i zawodowo też. Jest ogieeeń, ale jak tylko studia się skończą... będzie looz to dopalimy tutaj Huh Mega mnie to kręci... W każdej wolnej chwili coś czytam na temat SEO, optymalizacji itd. Mam nadzieję, że za jakiś czas przysiądę do tego dziennika i będę mógł się tylko śmiać... Mamy niedziele więc wracam do pracy nad stronami i później nad edukacją.

1. SEO
a) PROJEKT N - Stoi. Za tydzień jadę na wakacje, to podczas urlopu postaram się napisać jakieś teksty na nią.
b) PROJEKT O - Strona skacze w SERPach - 79,71,80,68,90..... totolotek beka może Ban...
c) PROJEKT M - GOTOWA. Zmiana na JEDNONISZÓWKĘ. Strona w tym tygodniu pojawiła się w SERPach.
[Obrazek: m.png]

d)PROJEKT Z - Podczas forumowej nieobecności, postawiłem stronę, zleciłem tekst, zrobiłem onsite seo, wrzuciłem LSI KW. Czekamy na efekty - z tej strony jestem najbardziej zadowolony i póki co, z nią mam największe nadzieje. Tutaj kupiłem ciekawą "używaną" domenę z 11/23 DA/PA. Na stronie jest jakiś skromny ruch Wink


Słowo na niedziele Lol





Sztywniutko...
CEL:
- Dniówka (0,10$) 0,38/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0,38 zł



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - adamcio99922 - 07-04-2019 16:28

Gdzie szukałeś "używanej" domeny? Smile


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 07-04-2019 17:34

spamzilla Wink