Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! (/Temat-whitepress-pl-zarabiaj-na-Snapchacie-Instagramie-Facebooku-Blogu-151040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - dom3lek - 23-12-2017 13:09

Zarabiałem na swojej grupie https://www.facebook.com/groups/instagrampolska/?ref=bookmarks i powiem wam szczerze, że zmieniłem na BrandBuddies. Mają lepszy system polecenia i lepszy etap weryfikacyjny. Do tego dochodzi fakt, że to wszystko jest automatyczne a nie tak jak u whitepress wszystko ręcznie.

W whitepress zarobiłem z 1k w niecałe 2 tygodnie. Niestety zamiast kontaktować się z największymi osobami, które promują reflinki to zmieniają wymogi bo janusze wyczaiły łatwy hajs.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - imadlo - 23-12-2017 13:18

Czy żeby wypłacić środki z WhitePress trzeba im wystawić fakturę ? Jak to wygląda u osób które nie mają działalności?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - hufsmoke - 23-12-2017 13:31

(23-12-2017 13:18)imadlo napisał(a):  Czy żeby wypłacić środki z WhitePress trzeba im wystawić fakturę ? Jak to wygląda u osób które nie mają działalności?

Dostajesz fakture w którą wpisujesz nr faktury i kwote robisz jej skan i oni na jej podstawie Ci płacą. Nie potrzebna DG

(23-12-2017 13:09)dom3lek napisał(a):  Zarabiałem na swojej grupie https://www.facebook.com/groups/instagrampolska/?ref=bookmarks i powiem wam szczerze, że zmieniłem na BrandBuddies. Mają lepszy system polecenia i lepszy etap weryfikacyjny. Do tego dochodzi fakt, że to wszystko jest automatyczne a nie tak jak u whitepress wszystko ręcznie.

W whitepress zarobiłem z 1k w niecałe 2 tygodnie. Niestety zamiast kontaktować się z największymi osobami, które promują reflinki to zmieniają wymogi bo janusze wyczaiły łatwy hajs.

Zbanowałeś mnie na niej za whitepress Sad


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - dom3lek - 23-12-2017 13:33

(23-12-2017 13:31)hufsmoke napisał(a):  
(23-12-2017 13:18)imadlo napisał(a):  Czy żeby wypłacić środki z WhitePress trzeba im wystawić fakturę ? Jak to wygląda u osób które nie mają działalności?

Dostajesz fakture w którą wpisujesz nr faktury i kwote robisz jej skan i oni na jej podstawie Ci płacą. Nie potrzebna DG

(23-12-2017 13:09)dom3lek napisał(a):  Zarabiałem na swojej grupie https://www.facebook.com/groups/instagrampolska/?ref=bookmarks i powiem wam szczerze, że zmieniłem na BrandBuddies. Mają lepszy system polecenia i lepszy etap weryfikacyjny. Do tego dochodzi fakt, że to wszystko jest automatyczne a nie tak jak u whitepress wszystko ręcznie.

W whitepress zarobiłem z 1k w niecałe 2 tygodnie. Niestety zamiast kontaktować się z największymi osobami, które promują reflinki to zmieniają wymogi bo janusze wyczaiły łatwy hajs.

Zbanowałeś mnie na niej za whitepress Sad

Nic dziwnego, nikt nie lubi konkurencji. Smile


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - karol9919 - 04-01-2018 21:39

Zarabia ktoś na takich stronach? na tym brandbuddies cos idzie zarobic?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - hornio1 - 11-01-2018 16:18

Zamierzam założyć FP potencjalnie chce osiągnąć stały ruch na stronie w granicach 5/6k ludzi da rade coś zarobić?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - dom3lek - 11-01-2018 16:26

(04-01-2018 21:39)karol9919 napisał(a):  Zarabia ktoś na takich stronach? na tym brandbuddies cos idzie zarobic?

Da radę zarobić, ale musisz do nich napisać. Obecny program partnerski nie przewiduje pieniędzy.

Wrzuciłem linka do przypiętego posta i obecnie zarejestrowało mi się już 150 typa co daje 300 zł dla mojej stawki.