Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! (/Temat-Gamekit-Czyli-latwe-50-EURO-do-zgarniecia-150098)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - milosz998 - 24-08-2017 13:39

Cytat:Your account was blocked because the system detected you have switched your location. You registered from a country and you connected from a different one. This is not permitted on Gamekit You can use our website only in the country you have registered in. When you will come back to your original location, your account will be unblocked. I want to remind you that the use of proxy/VPN is forbidden by our terms of use and if you are currently using a proxy you will not be able to use Gamekit.

O co tu chodzi? Jak niby mogłem się logować z innego kraju, skoro na gamekit wchodzę tylko i wyłącznie przez to całe PUFFY,.

Jak mam teraz wrócić do starej lokacji?


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - soszka2000 - 24-08-2017 15:52

(24-08-2017 13:39)milosz998 napisał(a):  
Cytat:Your account was blocked because the system detected you have switched your location. You registered from a country and you connected from a different one. This is not permitted on Gamekit You can use our website only in the country you have registered in. When you will come back to your original location, your account will be unblocked. I want to remind you that the use of proxy/VPN is forbidden by our terms of use and if you are currently using a proxy you will not be able to use Gamekit.

O co tu chodzi? Jak niby mogłem się logować z innego kraju, skoro na gamekit wchodzę tylko i wyłącznie przez to całe PUFFY,.

Jak mam teraz wrócić do starej lokacji?

Może puffin ma serwery nie tylko w USA i cię przełączył do innego kraju. Też dostałem bana Sad
Trzeba zamknąć temat, przeczekać i może coś się ugra Smile


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - musiek01 - 27-08-2017 15:55

Banują cały czas konta tworzone tym sposobem, niby za każdym razem inne ip, jak zlecam wypłatę to od razu dostaje bana. Jak dla mnie szkoda czasu.


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - wrzod121 - 28-08-2017 08:59

Próbował ktoś to może robić używając Tora zamiast Puffina? Może wtedy ten sposób działa.


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - wrzod121 - 28-08-2017 14:31

Dobra, sprawdziłem, z torem nie da się nawet rozpocząć zadania, wyskakuje coś o weryfikacji i nie da się nic z tym zrobić Sad


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Yoka124 - 21-09-2017 15:26

Sposób działa czy bany lecą? Pytam bo nie chce się męczyć tylko po to zeby bana wyłapać.


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - TheVizel - 21-09-2017 15:36

(21-09-2017 15:26)Yoka124 napisał(a):  Sposób działa czy bany lecą? Pytam bo nie chce się męczyć tylko po to zeby bana wyłapać.

Lecą bany, nie warto tracić czasu.


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Yoka124 - 21-09-2017 15:47

(21-09-2017 15:36)TheVizel napisał(a):  
(21-09-2017 15:26)Yoka124 napisał(a):  Sposób działa czy bany lecą? Pytam bo nie chce się męczyć tylko po to zeby bana wyłapać.

Lecą bany, nie warto tracić czasu.
A gdybym niewiem wykupił premium w jakimś dobrym VPN 'ie również to wykryją?


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - khryme - 25-09-2017 08:36

Nic ci to nie da


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - qwertybsk - 29-09-2017 10:04

szkoda Angry