Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 08-10-2017 20:59

W tym tygodniu z racji, że poradnik zabrał mi trochę czasu to sam za dużo nie rozwiązałem ankiet. Zarobki w tym tygodniu kształtują się następująco:
Clixsense - 5.70$
Studentswatch - 2zł
Jednakże wiem, że praca poświęcona na ten poradnik zaprocentuje w przyszłości, pozdrawiam!


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 10-10-2017 11:22

Ledwo co zrobiłem poradnik a zmianie uległa kwestia "surveys profile" w clixsense i muszę poradnik przerabiać... 2
także zapraszam po wersję poprawioną wszystkich chętnych niebawem.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 11-10-2017 19:39

Dziś rozwiązałem ankietę za 3.78$ w Clixsense - osobisty rekord. Niestety muszę czekać na tą kwotę jakiś czas, maksymalnie miesiąc.
Niebawem będę miał poradnik poprawiony, nawiasem mówiąc clixsense się coraz bardziej rozwija w kierunku ankiet i można więcej zarobić, to dobrze wróży.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - wrzochal11 - 11-10-2017 22:07

Czego dotyczyła?


RE: Zarobek bez wkładu własnego - mpapiewski - 11-10-2017 22:29

Ja dopiero zaczynam w zarabianiu w internecie. Ktoś może wytłumaczy co i jak trzeba tutaj robić?


RE: Zarobek bez wkładu własnego - Xanter98 - 11-10-2017 23:45

(11-10-2017 22:29)mpapiewski napisał(a):  Ja dopiero zaczynam w zarabianiu w internecie. Ktoś może wytłumaczy co i jak trzeba tutaj robić?

Jak chcesz zarabiać grosze(kilka stówek miesięcznie max przy dużym nakładzie pracy) to zarejestruj się na clixsense i wypełniaj ankiety. Są jeszcze inne tego typu portale, ale clixsense chyba najlepiej placi.

Zarabianie prawdziwych pieniędzy nie jest łatwe i nikt Ci nie powie, co masz robić. Poczytaj forum to mniej więcej zrozumiesz o co chodzi w "zarabianiu przez internet". Nie daj się tylko namówić na żadne inwestycje, pewnie dostaniesz teraz kilka "propozycji współpracy" na priv.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 12-10-2017 19:55

Ja wiem czy takie znowu grosze? Grosze to są na kranikach bitcoin albo na neobuxie czy innym sejfiku, a ankiety zaliczyłbym do poziomu wyżej. Nie są to co prawda zarobki jak najlepszych naganiaczy z revsharów ale przy średnim nakładzie pracy można trochę dorobić. Bez naciągania, bez polecania i od razu - nie musisz ściągać ruchu na strony itp. Kwestia indywidualna co kto lubi, wielu osobom ankiety odpowiadają od tak.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 15-10-2017 23:01

Siemanko!
Bez rewelki w tym tygodniu, ale zawsze kilka gorszy wjechało:
Clixsense - 9.07$
Studentwatch - 2.50zł
opinie.pl - 4.50zł

Przybywa mi również poleconych w Clixsense (obecnie 18 osób) co bardzo mnie cieszy, że praca nad poradnikiem nie poszła na marne. Już niebawem będę miał gotową wersje poprawioną.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - polskitrader - 16-10-2017 10:04

Te sumy, które wpisujesz to jest ogólny zarobek od początku, czy po prostu dajesz tygodniowe zestawienia lub co kilka dni? Bo fajniej by się prezentowało całe zestawienie od początku Wink


RE: Zarobek bez wkładu własnego - Amarenka - 16-10-2017 10:49

Gdzie mogę ściągnąć ten twój poradnik?