Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay - scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: TreePay - scam? (/Temat-TreePay-scam-145954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: TreePay - scam? - Majka - 14-04-2017 13:34

Komunikat pojawił się na czacie treeapy!

A teraz mam informację, że fałszywy alarm Lol


RE: TreePay - scam? - koneser00 - 14-04-2017 13:36

Poczekajmy na to co powie serwis ...


RE: TreePay - scam? - Arrko - 14-04-2017 13:39

ja czekam do tego 20 kwietnia jak mowilem i potem bedziemy sie organizować jak coś Smile


TreePay - scam? - mahuzz - 14-04-2017 13:40

W sumie fakt, poczekajmy na wiadomość serwisu.


RE: TreePay - scam? - chomik3 - 14-04-2017 13:45

Mi też pisała administracja, ze wypłaty najwcześniej za pół roku.


RE: TreePay - scam? - Czaq - 14-04-2017 13:45

Zgadzam się. Przydałoby się oficjalne OŚWIADCZENIE.
Również czekam.


RE: TreePay - scam? - chomik3 - 14-04-2017 13:47

Ma ktoś regulamin Treepaya? Od miesiaca prosze administrację o wysłanie linku do niego, ale nie umiem się doprosić. Dzisiaj usłyszałem, ze nie otrzymam, bo serwis już nie działa i nie jest mi do niczego potrzebny, a 5 minut potem na czacie napisał "My cały czas działamy!"
Regulamin był dostepny pod adresem http://www.treepay.pl/resources/REGULAMIN_TREEPAY.pdf ale zniknął w magiczny sposób.
Hipokryzja level master.
Ps. Sprawdziłem - on faktycznie nie ma 19-stu lat, ma 20 (rocznik 97') Smile


RE: TreePay - scam? - NapalonaOla16 - 14-04-2017 13:49

Ale was wycyckal rocznik 97 Big Grin


RE: TreePay - scam? - Arrko - 14-04-2017 14:11

jeszcze zobaczymy kto kogo Big Grin


RE: TreePay - scam? - treepay.pl - 14-04-2017 14:27

Witajcie
Otrzymalismy stanowczy i jasny komunikat iz operatorzy zakwestionowali ruch ktory wygenerowaly poszczegolne osoby,owe osoby dopuscily sie oszustw na numeracji MO-SUB-SMS co skutkowało wyłączeniem wszystkich taryf,owe zdarzenia dotyczyły całego rynku, z naszej strony w ciągu kilku godzin postanowliśmy zawalczyc o wasze jak i nasze srodki co przynioslo pozytywne zakonczenie,wszystkie wasze wyplaty zostana zrealizowane w dniu dzisiejszym oraz w poniedziałek,osoby ktore dostaly od nas informacje dotyczace ich ruchu musza spodziewac sie konsekwencji,operatorzy chca pozbyc sie takich praktyk,musicie zdawac sobie sprawe ze ostatnie sytuacje zmusily operatorow do podjecia jasnych krokow,my jako serwis robilismy wszystko aby srodki zostaly wyplacone sa to rowniez nasze pieniadze,wasze wypowiedzi sa czasem zbyt pochopne,byc moze wynika to z braku doswiadczenia:)jak widzicie przekazujemy wam zawsze wszystkie komunikaty czasem te gorsze,ale ostatni cel przyniosl pozytywne zakonczenie