Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało (/Temat-Inviolatos-oszust-kretacz-jakich-malo-143364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 13:04

To znaczy, że ja Tobie kase wysyłałem bo nie rozumiem?
A banujcie kogo chcecie serio... Możecie wierzyć i jemu. Zaraz moge iść sobie na inne forum. Jest jeszcze makecash. Mam nadzieję że tam tego gościa nie bede musiał oglądać.

Przynajmniej jak ja mam dostać bana to nie będę zakładał 10 innych kont na zarabiam jak sergio bo ja mam to gdzieś. Szkoda tylko, że są tutaj tacy ludzie jak on


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Tidus - 26-01-2017 13:07

[Obrazek: photo-9390.gif]


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 26-01-2017 13:16

Powiedz mi za co mam ci oddać 60 zł ? Wysłałeś mi je bo byłeś winny za reklamę Smile


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 13:17

(26-01-2017 13:16)Sergio7 napisał(a):  Powiedz mi za co mam ci oddać 60 zł ? Wysłałeś mi je bo byłeś winny za reklamę Smile

Pokaż mi gdzie byłem Ci winny 60zł za reklame. Z tego co wiem to brakowało Ci do fanpage. Ja Ci żadnych pieniędzy nie wisze.
Poprosiłeś mnie to Ci powiedziałem, że wyśle kase jak udostepnisz do rana i bedzie wszystko ok. Usunąłeś post o 22.20 więc ja postanowiłem tak samo usunąć dane i strony nie dostałeś. Mówcie, róbcie co chcecie.

Żegnam Smile


Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 26-01-2017 13:20

O tym akurat rozmawialiśmy przez tel


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 13:22

Ja Ci żadnych pieniędzy nie jestem nie byłem i nie bede winny. Czy Ty to rozumiesz? Chłopaku Ty chciałeś dużo więcej ode mnie pieniędzy wyciągnać... Błagałeś mnie wręcz o 150zł bo Ci do fanpage brakuje. Zarobiłeś z mojej strony też ponad 100 z tego co pisałes. Z resztą jeszcze cały czas jest strona aktywna z videoplayerem pod Twoje konto na firesub... Więc to o czym Ty piszesz to jest zwykłe kłamstwo chłopak...


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 26-01-2017 13:22

Usunęłem bo było dużo zgłoszeń nie chciałem ,żeby mi padł fp to jest proste

Za to stronę jesteś mi winien nie oszukujmy się nawet jakby post został do rana nie zbił byś kokosów może 1-2 leady by wpadło...


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 13:31

Mi nie zależało na kasie jak na samych udostępnieniach. A ludzie się rozkręcali ładnie Wink

Ja już człowieku nie chcem znać kogoś takiego jak Ty. To był błąd, że zgodziłem się na współpracę z Toba. Smile

Żegnam. Chętnie zobacze co tam administracja napisze.


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 26-01-2017 13:36

Pewnie Big Grin a koneserowi pisałeś ,ze taki kolega ci pomaga i dlatego robisz takie dniówki w TP Wink powiedział mi ,Że jak wróci z pracy to podeśle .


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 26-01-2017 13:42

Wierzysz gościowi który Ci sie chwalił, że kupił audi rs7 warte 600tys. i że zarabia 10k z samych poleconych? Big Grin Jesteś śmieszny Big Grin