Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 29-06-2016 12:07

@[szyweg]
wszystko załatwione, nie siedzę 24/7 przy komputerze Big Grin

Apka sprzedana!


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Noozer - 29-06-2016 12:33

Ciekawy wpis Smile Śledzę dziennik od początku !
Właśnie przez ostatnie miesiące kompletnie brak mi motywacji na siłownię Sad


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - syndromx - 29-06-2016 12:48

Przeczytałem właśnie twój dziennik od pierwszej strony do ostatniej, idzie Ci naprawdę dobrze i tak trzymaj. Co do ostatniego, twojego "dłuższego" postu to muszę powiedzieć że to ciekawa refleksja. Udanych wakacji i trzymaj tak dalej Smile


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 29-06-2016 20:22

@[Noozer]
@[syndromx]

Dziękuję, takie komentarze są dla mnie najlepszymi z najlepszych Idea Heart

Co dzisiaj?
Bardzo krótko w domu, automat pada co chwile.. Cały dzień myślałem nad rozwiązaniem, coś mi wpadło na myśl.. zacząłem się uczyć VB.NET, ale jednak z js na stronie był problem i poległem. Ale... Znalazłem rozwiązanie! Wink Co prawda dłuższe ale jak będzie wszystko ok to zaczynamy od nowa jazdę po pieniądze Smile Dodatkowo planuje zacząć z YouTube. Od 2007 roku siedziałem w branży montażu (tak, wiecie ile miałem lat Big Grin). Sony Vegas w małym paluszku, AAE trochę gorzej, ale to mi raczej nie będzie potrzebne.
Jaki jest plan?
- Stworzyć stabilne konto.
- Na koncie umieszczać filmy motywacyjne, autorskie Wink
Nie chodzi tu o zarobek, a o hobby. Dawno nie obrabiałem filmików.
Jakby była większa oglądalność to pieniądze poszły by raczej na szczytny cel. Takiego czegoś jeszcze nie było, a mogłoby się przyjąć, co myślicie?

Pięć!






RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Samurai - 01-07-2016 16:17

Extra dziennik, nie tylko o $. Daje również troszkę do myślenia Big Grin Aż samemu ma się motywację jak się widzi innych, którzy ją czerpią. Sukcesów życzę Wink


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 01-07-2016 17:05

@[Samurai]

A takie komentarze są dla mnie na wagę złota Smile



Wczoraj nie dodałem wpisu bo mnie prawie krew zalała. Jedynie gdzie wyszedłem to na siłownię, cały dzień pracowałem, a zyski były takie jak dziś o godzinie 14 facepalm
Krótko mówiąc słabo, bardzo słabo. Ale dzisiaj już jest poprawa Smile Pewnie długo na tym nie pojadę, więc poradnik też za jakąś większą kwotę pójdzie Smile Nie będę nikogo ściemniał że zarobicie 100zł dziennie a poradnik sprzedaje za 50 bo potrzebuje pieniędzy Big Grin A teraz popatrzmy troszeczkę na bliższe plany:
- własna strona.. ciągle myślę, kształcę się.. (swoją drogą @[mckosz] to jest profesjonalista! tylko mu spamu nie robić! Tongue)
- Kanał YouTube.. mam wszystko potrzebne do reklamy. 1k wyświetleń przynajmniej szło by dziennie, z tym że komputer jest zasyfiony i wolę się za to nie brać, bo jak w połowie pracy coś się zepsuje to będzie porażka Wink
- Ruszyć coś na eforsie.. Z początku przygody z subami zebrałem kilkadziesiąt leadów i do dzisiaj wpadają odnowienia. W każdym razie, zawsze jest na jakieś małe wydatki Big Grin

Dniówki ciągle są na poziomie takim, że z tego przeżyje Tongue W sumie to nie tylko ja, ale powiedzmy że często głodny jestem Big Grin

Dzisiaj znowu mp3 Wiza. Dzisiaj na Openerze o 19:45 się pojawia. Żałuję że nie dałem rady się pojawić, ale będę śledził na live tutaj.





Chcesz zarabiać ze mną?
[Obrazek: sig.png]
[Obrazek: logo-inverse.png]


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mckosz - 02-07-2016 15:47

Dzięki za miłe słowa i powodzenia! Jakby co, wal śmiało na gadu Smile


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 03-07-2016 13:44

Jeden dzień przerwy i następny dzień staje się porażką..

Prócz tego, że praca = pieniądze, to nie wstawiam tutaj tylko moich zarobków. Ma to być też motywacja dla mnie, i dla czytelników.

Dzisiejsze samopoczucie... Jak to nazwać? Czuje się OKROPNIE. Pogoda była tragiczna, ale trochę się poprawiło.

Co wczoraj? Chillout pełną gębą, wpadły jakieś pieniądze, ale bez odrobinki pracy. Wyszedłem z domu przed 9, wróciłem po 22 Big Grin

Siłownia dziś zamknieta, moze to dlatego tak slabo.. Ogólnie mam tak zwany day-routine. Wstaje z samego rana(7-8), kawka, chwila pracy, siłownia, praca dalej.. a potem co los przyniesie Wink
Dzisiaj nie dość, że niedziela(rodzina cała w domu), wstałem prawie o 11. Nie ważne, nie będę się rozczulał bo to może za daleko pójść.. Zimny prysznic, apap i jazda z tematem Big Grin

Co dziś?
- zakupiłem www i domenę na mintshost, jednak dane do teraz nie przyszły, a support '24/7' dalej nie odpisuje.
- ciąg dalszy automatu, muszę korzystać do wyjazdu bo potem pewnie już to nie podziała.
- trochę spamu na serwisach, które przynoszą fajne zyski Smile (swoją drogą, jeśli ktoś takie zna, to możemy się wymienić spostrzeżeniami na priv Big Grin)






Chcesz zarabiać ze mną?
[Obrazek: sig.png]
[Obrazek: logo-inverse.png]


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - elotis - 03-07-2016 14:33

Mega sie czyta stary zmotywowales mnie Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Deoes - 03-07-2016 15:01

ooj mintshost miałem tam duże problemy z serwerami, teraz niby się zmniejszyły ale raz na jakiś czas strona pada więc żebyś się nie dziwił, widzę że zaczynają pracować nad zmianami ale jednak to co było niedawno to parodia używałem strony która pingowala co jakiś czas to średnio 2-3 razy dziennie strona miała po 3k pingu -,- strasznie byłem wkur*iony. Bądźmy dobrej myśli że mintshost se z tym poradzi bo od września 2k15 do marca 2k16 nie miałem żadnych takich zawieszeń.



A co do czucia się okropnie : ogranicz trochę cukier( wyeliminuj napoje kolorowe itp) i zobacz czy są jakieś zmiany Smile