Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - veasel - 20-02-2016 12:06

Nie lepiej żeby była możliwość wstawiania własnych linkow?
Jak będzie dużo ludzi to ogromny ruch z takiego shorte będzie kierowany na waszą stronę.
Mogą się zainteresować tym. A tak ruch rozchodził by się po sieci.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 12:28

Będe myślał nad takim czymś tylko problem jest z weryfikacją.
Tu wiem, że z takiego motywatora trafił na taki, jest to sprawdzone czy rzeczywiście ze skróconego linku i wtedy dodawany punkt.

A tak jak dodasz własny link to nie masz gwarancji, że jak ktoś wszedł to poczekał te 5 sekund.

A poza tym oni widzą tylko, że ruch jest skracany na stronę ale skąd linki nie widzą, bo są one ręcznie kopiowanie, a nie hiperłącze Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - RastaMan391 - 20-02-2016 14:11

No mi nie zliczyło ani jednego wejścia. Do tego na adf.ly z 5 linków, które się pojawiły mam tylko 3.

Edit: Dobra pojawiły się już wszystkie linki w adf.ly. Zliczyło dwa wejścia tylko.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 15:09

Zrobiłem małą analizę po 15h działania serwisu

Linki odwiedzone razem: 1250
Bazując na opiniach użytkowników:
na każde 100 wejść w linki adfly ~5-8 nie zostało zliczonych
na każde 100 wejsć w linki shst ~20-25 nie zostało zliczonych

Na moje oko przez tą wczorajszą lukę właśnie gorzej zliczało, a na nowych linkach będzie już okej. Bo właśnie ta luka w głównej mierze dotyczyła shst, a też po statystykach widać, że u nich było gorzej ze zliczaniem.

Wiadomo, niektórzy mogą próbować wchodzić przez proxy to swoją drogą ale stopniowo będę starał się wykrywać takich delikwentów i blokować takie IP, gdyż wejścia od nich nie są zliczane lub są warte 0gr.

Teraz potrzebna jak najwięcej osób i nowych linków wygenerowanych, żeby oceniać dalej.

Ci, którzy odwiedzili sporo linków niech tez piszą komentarze jak tam ich statystyki Smile
Pamiętajcie także, że czasami trzeba zaczekać zanim serwery shst i adfly zaindeksują nowe wejścia do wykresów Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - infinity8 - 20-02-2016 15:41

Zerknij na to

[Obrazek: dVwQqJ6.png]

[Obrazek: ThgWrXT.png]

[Obrazek: U2YM689.png]


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - RastaMan391 - 20-02-2016 15:42

No u mnie to wygląda tak:
adf.ly na 19 kliknięć 2 zliczone
shorte.st 10 kliknięć 0 zliczonych


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 15:47

A o której generowaliście linki?

Dzisiaj gdzieś tak o ~1 w nocy wygasną wszystkie stare linki, które mogły być wadliwe.

Te dzisiejsze już powinny być dzisiaj lepiej zliczane, a jutro teoretycznie już będą same 'czyste', gdzie 1 wejście = 1 adres IP Smile

Niektórzy też mogą śmigać na VPN/proxy, a przez to że strona jeszcze w pełni nie wykrywa takich to od nich zlicza punkty, a shst/adfly mogą mieć blokady na to. Chociaż nie wiem jak to u nich w praktyce wygląda.

Wszystko się okaże jak w systemie już będą same 'czyste' linki Big Grin

@Edit:
Jedno czego możecie być pewni, to serwis z pewnością będzie się rozwijał w dobrą stronę, żeby z czasem zliczalność linków była coraz lepsza, proxy/vpn blokowane i wejścia były bardzo wartościowe Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - RastaMan391 - 20-02-2016 15:53

(20-02-2016 15:47)HajsMotywatory napisał(a):  Jedno czego możecie być pewni, to serwis z pewnością będzie się rozwijał w dobrą stronę, żeby z czasem zliczalność linków była coraz lepsza, proxy/vpn blokowane i wejścia były bardzo wartościowe Smile

W to nie wątpie Smile Ja dzisiaj rano generowałem linki


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - infinity8 - 20-02-2016 15:57

Moje linki były generowane dokładnie o 1:06 w nocy.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 20-02-2016 16:07

Wg mnie problem ze zliczaniem tych linków może być przez to, że generowane są one przez automat.