Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 tys zł do zainwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: 100 tys zł do zainwestowania (/Temat-100-tys-zl-do-zainwestowania-122870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 100 tys zł do zainwestowania - Lukasz5555 - 30-11-2015 18:42

Ja bym polecił 2 programy inwestycyjne ( wiem że interesuje cie własny biznes i życzę ci żeby pomysł ze sklepem spożywczym wypalił ) a mianowicie: Trafficmonsoon, jak już kolega wyżej wspomniał jest to pewna inwestycja gdyż adminowi można w pełni zaufać a przy takiej sumie to naprawde bez żadnego wysiłku można po poł roku podwoić swój kapitał. Drugim programem jest EbPaidRev i tu z kolei jest jeszcze większa stopa zwrotu natomiast program jest stosunkowo nowy i cięzko jest powiedzieć jak będzie wyglądał za rok. Mam nadzieje że to nie zostanie potraktowane jako spam Smile


RE: 100 tys zł do zainwestowania - thomasward - 30-11-2015 18:50

Adminowi może można i zaufać, ale admin nie czarodziej i pieniędzy z powietrza nie wyczaruje. Nigdy nie możesz być pewnym, że TM wypłaci.


RE: 100 tys zł do zainwestowania - todek78 - 01-12-2015 22:08

TM to nie program inwestycyjny, to podstawowa informacja. Tam kupujemy ruch i właściciel dzieli się z nami zyskiem za wykonaną uslugę, czyli dawanie tego ruchu. Program ma się dobrze, duże rezerwy na procesorach, Można obrać strategię z kilku do wyboru i mieć mniejsze lub większe zarobki. Ale takiej kwoty nie wkładał bym w jeden program, podzielił bym na 2-4, bo ryzyko jest zawsze i można nie wiadomo kiedy przestać czerpać ze źródełka Smile