Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - mamrocik - 22-09-2015 19:42

No i oby takich typów było więcej Cool . Co do zrobienia sobie przerwy z Twojej strony, całkowicie przerwa czy tylko na tym forum? Czy blog też będzie miał przerwę?


RE: Typy by zonu! - zon - 22-09-2015 19:56

Myślę, że jak przerwa to tu i na blogu, ale na razie się wstrzymam jeszcze Wink
A teraz trzymajcie kciuki, aby dzisiejszego wieczoru padło dużo bramek i kartek...


RE: Typy by zonu! - Ando - 22-09-2015 20:24

@[zon] w sumie dobry z Ciebie typer ale jak można napisać, że ma się typ pewny na 100%? ;> (chodzi mi o płatny na blogu) Jerk


RE: Typy by zonu! - zon - 22-09-2015 21:13

(22-09-2015 20:24)Ando napisał(a):  @[zon] w sumie dobry z Ciebie typer ale jak można napisać, że ma się typ pewny na 100%? ;> (chodzi mi o płatny na blogu) Jerk

Jak można tak napisać? Po prostu, był pewny na 100% no i wszedł na 100% Wink

Dobry dzień dziś na blogu Wink
4/4 darmowe, 2/2 płatne


RE: Typy by zonu! - Damkofr - 22-09-2015 23:42

(22-09-2015 21:13)zon napisał(a):  
(22-09-2015 20:24)Ando napisał(a):  @[zon] w sumie dobry z Ciebie typer ale jak można napisać, że ma się typ pewny na 100%? ;> (chodzi mi o płatny na blogu) Jerk

Jak można tak napisać? Po prostu, był pewny na 100% no i wszedł na 100% Wink

Dobry dzień dziś na blogu Wink
4/4 darmowe, 2/2 płatne
Nie ma w bukmacherce czegoś pewnego na 100% zlota zasada.


RE: Typy by zonu! - sojusznik - 22-09-2015 23:47

Jestem tego samego zdania co Pan wyżej. Płatne typy to najczęściej naciąganie ludzi, ale nie o to mi chodzi. Mam takie pytanie. Skoro mamy PEWNE TYPY i możemy kosić kasę bez ograniczeń to po co sprzedawać dostęp za marny abonament? Wink


RE: Typy by zonu! - zon - 23-09-2015 11:04

Panowie... czy według Was był pewny, czy nie. Wszedł. Kilka osób ładnie zarobiło. Więc o co chodzi?
Zdaje się, że już tu pisałem czemu nie stawiam własnych typów (jak stawiam to przegrywam, jak przeanalizuje a nie zagram to 3/4 wchodzi). Wrzucam do tego tematu codziennie typy i zamiast korzystać to jeszcze marudzicie. A do rozmowy na temat abonamentu i płatnych zapraszam na maila (znajdziecie na blogu) bo nie mam zamiaru złapać tu bana i temat do kosza.

Na dziś (obawiam sie troszkę drugiego meczu, więc proszę uważać ze stawkami):
Data: 23/09/2015
Godzina: 17:45
Liga: POLSKA: Puchar Polski
Spotkanie: Jagiellonia - Zagłębie
Typ: BTS (Obie drużyny strzelą)
Kurs: 1.75
Wynik: 0 - 2

--------------------
Data: 23/09/2015
Godzina: 20:30
Liga: POLSKA: Puchar Polski
Spotkanie: Lech - Ruch
Typ: BTS (Obie drużyny strzelą)
Kurs: 2.05
Wynik: 1 - 0


Kursy na godzinę 11:30


RE: Typy by zonu! - mamrocik - 23-09-2015 12:06

Zawsze znajdą się marudne mordki impreza .Nie ma co się nimi przejmować. Jeśli Zonu mówi że 100% to oznacza że 100% Big Grin . Jeśli nawet by nie weszło to tylko zabawa i odrobić można następnym typem.


RE: Typy by zonu! - Ando - 23-09-2015 13:23

Ehh.. Przecież nikt nie marudzi.. Chciałem tylko uświadomić wam że nie istnieje typ PEWNY NA 100%. Sam czasem postawie jakiś typ zona więc nikogo nie hejtuje ani nic z tych rzeczy.
A taki tok rozumowania mamrocika "Jeśli nawet by nie weszło to tylko zabawa i odrobić można następnym typem." jest najszybszą drogą do przegrania wszystkiego bo zdarzają się serie (nawet zon miał niedawno że zawsze w ako coś nie weszło) że nic nie wchodzi przez x razy i zaczyna robić się ciepło Smile


RE: Typy by zonu! - zon - 23-09-2015 13:49

(23-09-2015 13:23)Ando napisał(a):  Ehh.. Przecież nikt nie marudzi.. Chciałem tylko uświadomić wam że nie istnieje typ PEWNY NA 100%. Sam czasem postawie jakiś typ zona więc nikogo nie hejtuje ani nic z tych rzeczy.
A taki tok rozumowania mamrocika "Jeśli nawet by nie weszło to tylko zabawa i odrobić można następnym typem." jest najszybszą drogą do przegrania wszystkiego bo zdarzają się serie (nawet zon miał niedawno że zawsze w ako coś nie weszło) że nic nie wchodzi przez x razy i zaczyna robić się ciepło Smile

Oczywiście, masz trochę racji. Nigdy nie można być pewnym na 100% jeśli nawet nie masz najmniejszego wpływu na wynik Wink Ale przez ostatnie 5 tygodni, mając skuteczność na blogu te 70%, gość ma pewność że nawet jak nie wejdzie raz czy drugi, to w końcu złapie kilka typów, którymi się odbuduje.
Rozumiem, gdyby mi przez tydzień siadało wszystko a później przez miesiąc same wtopy. Ale tutaj odkąd prowadzę bloga (połowa sierpnia) to trzymam +/- jeden poziom (70-75% skuteczności).

Tekst "100% skuteczności" jest po części jakimś chwytem, aby zwabić klientów, bo póki co to mój jedyny sposób jakiegokolwiek zarobku. Ale z drugiej strony nie daję byle jakich typów, tylko często spędzam na prawdę dużo czasu uprzednio je analizując Wink

Mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione.