Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LeadSales.pl - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LeadSales.pl - Oficjalny temat (/Temat-LeadSales-pl-Oficjalny-temat-118746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Ermani - 02-08-2015 10:00

Przetestuje serwis i mam nadzieje na chociaż 600 zł w ciągu tygodnia.

KUPIĘ KONTA FB ! pisać pw


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Mercz - 02-08-2015 10:08

(02-08-2015 10:00)Ermani napisał(a):  Przetestuje serwis i mam nadzieje na chociaż 600 zł w ciągu tygodnia.

KUPIĘ KONTA FB ! pisać pw

facepalm czy to temat od tego?

Pay Per Call - ciągle słyszę jakieś narzekanie na to. Jest z tego dobra konwersja?


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - buch - 02-08-2015 10:18

chetnie sie pod kogos podepne za poczatkowe rady
w to sie jeszcze nie bawilem
chetnych do wspolpracy zapraszma na PW


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - Martin676 - 02-08-2015 14:05

Programy robią wrażenie, szata graficzna na duży plus, wpływa to ogromnie na konwersję Wink

Podoba mi się szczególnie jeden program, który testuję jeszcze na niskiej stawce. Tutaj efekt 30 minutowego spamu Wink Konwersja nie powala, jednak LS ma potencjał!
[Obrazek: konwersja.jpg]


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - domis - 02-08-2015 17:05

Testuje 4lead od pewnego czasu, jako że to niejako kontynuacja to się wypowiem.

Konwersja naprawdę bardzo dobra (5-6% u mnie na najwyższej stawce), zasługa dobrego rozplanowania elementów. Wiadomo, dużo zależy od jakości ruchu, ale LP ma również duży wpływ na konwersje. Przykładowo gdy byłam zmuszona na chwilową zmianę linków, to po 48h tescie na innym serwisie wpadł tylko JEDEN lead. Ten sam ruch, ta sama jakość i volum. Tu wypada to O WIELE lepiej, lecz wiadomo, każdy musi przetestować i wybrać to, co wypada dla niego najlepiej.

Widać, że mają pojęcie, bo umieszczają buttony above the fold i nie wyrzucają wizytorów ze strony poprzez niepotrzebne reklamy. Mobilna wersja LP jest również dobrze zoptymalizowana.

Radzę przetestować serwis, z wypłatą też wszystko ok.

Mam jeszcze kilka uwag (a raczej sugestii) i próśb, ale napiszę już mailowo Smile


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - LeadSales - 02-08-2015 17:26

domis napisał(a):Testuje 4lead od pewnego czasu, jako że to niejako kontynuacja to się wypowiem. Konwersja naprawdę bardzo dobra (5-6% u mnie na najwyższej stawce), zasługa dobrego rozplanowania elementów. Wiadomo, dużo zależy od jakości ruchu, ale LP ma również duży wpływ na konwersje. Przykładowo gdy byłam zmuszona na chwilową zmianę linków, to po 48h tescie na innym serwisie wpadł tylko JEDEN lead. Ten sam ruch, ta sama jakość i volum. Tu wypada to O WIELE lepiej, lecz wiadomo, każdy musi przetestować i wybrać to, co wypada dla niego najlepiej. Widać, że mają pojęcie, bo umieszczają buttony above the fold i nie wyrzucają wizytorów ze strony poprzez niepotrzebne reklamy. Mobilna wersja LP jest również dobrze zoptymalizowana. Radzę przetestować serwis, z wypłatą też wszystko ok. Mam jeszcze kilka uwag (a raczej sugestii) i próśb, ale napiszę już mailowo Smile

Bardzo miło nam słyszeć tak pozytywna opinie. Staramy się przykładać największą uwagę do najmniejszych szczegółowych. Wierzymy, że nawet czcionka czy najdrobniejszy element na stronie może wpłynąć na zwiększenie konwersji naszych promujących. Proszę o uwagi na mail [email protected], każda sugestia na wagę złota. Od jutra zaczynamy pracować nad elementami, które były zaplanowane.

Pozdrawiamy serdecznie!


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - ZexKox - 02-08-2015 17:36

Nie wiem czy było zgłaszane, ale ten przycisk na stronie głównej "Przejdź do rejestracji" W ogóle nie przenosi do formularza rejestracyjnego. Co prawda w końcu znalazłem tą rejestrację no ale skoro jest taki przycisk to powinien chyba działać prawidłowo. No chyba, że tak ma właśnie działać no to w porządku.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - LeadSales - 02-08-2015 17:39

ZexKox napisał(a):Nie wiem czy było zgłaszane, ale ten przycisk na stronie głównej "Przejdź do rejestracji" W ogóle nie przenosi do formularza rejestracyjnego. Co prawda w końcu znalazłem tą rejestrację no ale skoro jest taki przycisk to powinien chyba działać prawidłowo. No chyba, że tak ma właśnie działać no to w porządku.

Przekaże programiście, żeby załatwił sprawę. Przepraszamy za błąd Wink


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - patulsky1337 - 02-08-2015 17:43

Mam pytanie, jest viralka?


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - LeadSales - 02-08-2015 17:52

patulsky1337 napisał(a):Mam pytanie, jest viralka?

Nie, lecz w przyszłości będziemy o tym myśleć.