Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-aplikacji-Snapchat-20-przychodu-na-szczytny-cel-117679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Mercz - 23-07-2015 15:53

Czemu w Twoim dzienniku nie było nigdy zdjęcia konwersji / wejść? Tylko zarobek? A może przeoczyłem? Jeśli tak to przepraszam.

Bandaid, coś tam idzie zarobić, nie powiem. Sam na tym zarobiłem to i owo, ale takie dniowki ze snapa, to rzeczywiście coś dziwnego.
Może po prostu coś źle robią, zobaczymy, może opinie się zmienią. Osoby dopiero zakupiły poradnik
Mnie tam tylko denerwuje pisanie "20% na szczytny cel" Big Grin


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Haxite - 23-07-2015 15:57

Miałem takie samo zdanie jak @[bandaid] dlatego czekałem na rozwój tematu. Swoją drogą zajebisty pomysł na zwiększenie liczby sprzedanych egzemplarzy. Dziennik -> poradnik i dodać do tego darmowe dodatki co weekend jak to zrobił user jeden Jerk


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - count765 - 23-07-2015 22:13

Ja co prawda nie korzystam z tego poradnika, a opracowałem swoją metodę, aczkolwiek na Snapchacie da się zarobić, uwierzcie mi Wink


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - daniel42na - 25-07-2015 10:45

Zawsze możecie poprosić Karcza, aby zweryfikował prawdziwość jego screenów zarobków oraz tego, czy ruch rzeczywiście pochodzi ze snapchat`a.
Autor przecież pewny swej uczciwości nie powinien protestować, bo taka czynność może jedynie ostatecznie potwierdzić jego wiarygodność i podnieść sprzedaż jego poradnika, oraz uciąć raz na zawsze powątpiewania i offtop w temacie.
Wszyscy będą zadowoleni.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - minion2 - 26-07-2015 12:19

Ma ktoś na sprzedaż jakieś konto?


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Scientist. - 26-07-2015 14:14

ponad 2000 znajomych


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - zjadamkredki - 12-08-2015 08:56

Em... a gdzie ten dowód wpłaty na cel charytatywny ? Tongue


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - rekki - 03-10-2015 18:51

(12-08-2015 08:56)zjadamkredki napisał(a):  Em... a gdzie ten dowód wpłaty na cel charytatywny ? Tongue

Czas leci, a dowodu nadal nie widać..


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Pmxq - 04-10-2015 12:05

rekki, może sam potrzebuje pomocy charytatywnej i postanowił wykorzystać te pieniądze? bekafacepalmJerkJerkJerk


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - piotrekprorok - 04-10-2015 12:17

Co tam @[tribler]?

(14-07-2015 22:44)tribler napisał(a):  Nie robię tego tylko dla siebie! Robi to te w celu pomocy małemu Jakubowi!
Myślę, że docenisz moje serce, bo każdy innym wziąłby całe pieniądze dla Siebie!
Ja dziele się z innymi bo wierzę, że ta dobroć kiedyś do mnie wróci!