Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy liquid do e-papierosa. Magic-Blow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy liquid do e-papierosa. Magic-Blow (/Temat-Darmowy-liquid-do-e-papierosa-Magic-Blow-115225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - Alexis9 - 18-06-2015 15:58

(17-06-2015 11:15)asicqa napisał(a):  
(17-06-2015 11:07)Mercz napisał(a):  Próbuję, to mam białe tło. Wink
Ale to cos pewnie u mnie.

ja też mam białe tło jak próbuje na ten sam adres.

Też jak zamawiam na ten sam adres, na brata to mam białe tło. Nie wiem jak to inni robią Wink Chcąc sprawdzić czy coś nie działa czy po prostu nie można na jeden adres, zamówiłem na kumpele i poszło Smile Tylko pytanie: jak inni zamówili na ten sam adres po kilka?
Co do liquidów, dostałem agrest, taki sobie.


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - Victoremque - 18-06-2015 19:49

Moje zgłoszenie anulowali bo napisali, że nie podałem ulicy.. Co to ich obchodzi? Powinni wysłać i tyle. Skoro nie mam ulicy to mam sobie wymyślić? Nie każdy mieszka w mieście. Oszustwo, chcą zaoszczędzić bo za dużo ich wyniosło, na stronie jest napisane że kod nadal działa, wcale nie prawda- nie mogłem zamówić drugi raz i wpisać że nie mam ulicy. Właśnie sobie zrobili u mnie i u znajomych z okolicy antyreklamę.


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - selfie - 18-06-2015 20:02

(18-06-2015 19:49)Victoremque napisał(a):  Moje zgłoszenie anulowali bo napisali, że nie podałem ulicy.. Co to ich obchodzi? Powinni wysłać i tyle. Skoro nie mam ulicy to mam sobie wymyślić? Nie każdy mieszka w mieście. Oszustwo, chcą zaoszczędzić bo za dużo ich wyniosło, na stronie jest napisane że kod nadal działa, wcale nie prawda- nie mogłem zamówić drugi raz i wpisać że nie mam ulicy. Właśnie sobie zrobili u mnie i u znajomych z okolicy antyreklamę.

A co w tym dziwnego że chcą ulicę? Rolleyes


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - Noozer - 18-06-2015 20:09

Pewnie się zabezpieczyli, bo dużo osób zamawiało na domowników Big Grin
Nic dziwnego w sumie Smile


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - Alexis9 - 18-06-2015 21:30

(18-06-2015 20:02)selfie napisał(a):  
(18-06-2015 19:49)Victoremque napisał(a):  Moje zgłoszenie anulowali bo napisali, że nie podałem ulicy.. Co to ich obchodzi? Powinni wysłać i tyle. Skoro nie mam ulicy to mam sobie wymyślić? Nie każdy mieszka w mieście. Oszustwo, chcą zaoszczędzić bo za dużo ich wyniosło, na stronie jest napisane że kod nadal działa, wcale nie prawda- nie mogłem zamówić drugi raz i wpisać że nie mam ulicy. Właśnie sobie zrobili u mnie i u znajomych z okolicy antyreklamę.

A co w tym dziwnego że chcą ulicę? Rolleyes

Przecież pisze, że nie ma ulicy. Może mieszka na wsi i nie ma ulic? Smile


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - selfie - 18-06-2015 22:03

(18-06-2015 21:30)Alexis9 napisał(a):  
(18-06-2015 20:02)selfie napisał(a):  
(18-06-2015 19:49)Victoremque napisał(a):  Moje zgłoszenie anulowali bo napisali, że nie podałem ulicy.. Co to ich obchodzi? Powinni wysłać i tyle. Skoro nie mam ulicy to mam sobie wymyślić? Nie każdy mieszka w mieście. Oszustwo, chcą zaoszczędzić bo za dużo ich wyniosło, na stronie jest napisane że kod nadal działa, wcale nie prawda- nie mogłem zamówić drugi raz i wpisać że nie mam ulicy. Właśnie sobie zrobili u mnie i u znajomych z okolicy antyreklamę.

A co w tym dziwnego że chcą ulicę? Rolleyes

Przecież pisze, że nie ma ulicy. Może mieszka na wsi i nie ma ulic? Smile

To chyba nie zrozumiałeś Smile Napisałem że co w tym dziwnego skoro wysyłają paczkę listem a w takim wypadku musi być podana ulica? (Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu)


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - tollusiek - 18-06-2015 22:38

[Obrazek: e74kkahavmi5.jpg]

Wysłali w piątek, dziś jest Smile Pierwsze pudełeczko smak gumy balonowej, źle ustawiłem opakowanie Smile
Pozdrawiam!


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - MAZIK - 19-06-2015 19:14

Maja swoje procedury zabezpieczajace wiec wyamgaja ulice i pewnie 1 wysylka na i osobe / 1 ip dlatego 2 raz nie mogłes zamowic.


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - kariolmax - 19-06-2015 21:50

Boże kochany, po prostu się skończyły. Sam organizator promocji nie miał nic przeciwko zamawianiu "na domowników", było 10 000 sztuk więc promocja musiała się kiedyś skończyć.


RE: Darmowy liquid do e-parpierosa. Magic-Blow - Victoremque - 20-06-2015 11:35

(18-06-2015 22:03)selfie napisał(a):  
(18-06-2015 21:30)Alexis9 napisał(a):  
(18-06-2015 20:02)selfie napisał(a):  
(18-06-2015 19:49)Victoremque napisał(a):  Moje zgłoszenie anulowali bo napisali, że nie podałem ulicy.. Co to ich obchodzi? Powinni wysłać i tyle. Skoro nie mam ulicy to mam sobie wymyślić? Nie każdy mieszka w mieście. Oszustwo, chcą zaoszczędzić bo za dużo ich wyniosło, na stronie jest napisane że kod nadal działa, wcale nie prawda- nie mogłem zamówić drugi raz i wpisać że nie mam ulicy. Właśnie sobie zrobili u mnie i u znajomych z okolicy antyreklamę.

A co w tym dziwnego że chcą ulicę? Rolleyes

Przecież pisze, że nie ma ulicy. Może mieszka na wsi i nie ma ulic? Smile

To chyba nie zrozumiałeś Smile Napisałem że co w tym dziwnego skoro wysyłają paczkę listem a w takim wypadku musi być podana ulica? (Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu)

Nie musi być podanej ulicy.. Skoro nie mam to jakbym odbierał listy z banku, rachunki itd? Smile Miejscowość, numer domu, kod pocztowy.





(19-06-2015 19:14)MAZIK napisał(a):  Maja swoje procedury zabezpieczajace wiec wyamgaja ulice i pewnie 1 wysylka na i osobe / 1 ip dlatego 2 raz nie mogłes zamowic.

Ja nic nie kombinowałem, zamówiłem po prostu jedną sztukę.


Co do ostatniej wypowiedzi to mogli napisać, że się skończyły to bym zrozumiał, a nie sobie wymyślać śmieszne powody, że nie podałem ulicy skoro jej nie mam Tongue