Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-PORADNIK-3-NISZE-114392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - majeros - 05-06-2015 20:28

Zakupiłem poradnik, przeczytałem go i jestem bardzo zadowolony z zakupu Smile Jutro go przetestuje.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - evenixx - 05-06-2015 20:33

(05-06-2015 19:58)Pmxq napisał(a):  ......

evenixx, tak, niektóre sieci wypłacają na pp Wink z tego co się orientuję w jednej jest wymagane ukończone 18 lat, w innych niekoniecznie Smile
Czyli bede mogl zarabiac nie maja 18 lat Big Grin ? jak tak to kupuje w weekend Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - xTKSD - 05-06-2015 20:38

@up

Da się Wink
(sam mam poradnik i under 18) Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 06-06-2015 18:40

Oczywiście bez 18 można zarabiać Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 07-06-2015 22:20

UWAGA!


10 czerwca o godzinie 20.00 pojawi się druga ( ostatnia ) część aktualizacji Wink Będą w niej opisane 2 metody, które mają spory potencjał i dzięki którym udało mi się zarobić trochę grosza na sub/premium sms i PPA Wink Metody oczywiście nie będą związane już z sieciami afiliacyjnymi :> Moim zamysłem początkowo było by sprzedawać tą aktualizację za 50zł ( bo w sumie to zupełnie coś nowego ) ale postanowiłem, że będzie za darmo :] Sposoby nie mają zbytniej konkurencji także naprawdę można na nich zarobić Wink


Mam nadzieję, że wszyscy którzy zakupili poradnik będą zadowoleni :> oczywiście służę również pomocą, praktycznie 24h na dobe, chętnie pomagam i doradzam, co myślę że mogą potwierdzić osoby, które zakupiły poradnik i się ze mną kontaktowały :] Pozdro!


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Ermani - 10-06-2015 18:14

Ktoś może pochwalić się screenami zarobków / ew wypłaty ? Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 10-06-2015 19:01

Ermani, jeden z użytkowników dodał screena wcześniej Wink

Pojawiła się aktualizacja, wszystkich którzy zakupili, zapraszam na priv/gg Smile



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Golona - 10-06-2015 21:06

Ostatnią aktualizację otrzymałem i powiem, że jest.... ciekawa Big Grin pierwsza metoda to nic innowacyjnego aczkolwiek małe przypomnienie o istnieniu pewnej niszy która na 1000% przynosi zyski i przynosić je będzie dopóki z niewiadomych przyczyn ( może Putin albo Chiny? ;D ) wrócimy do epoki kamienia łupanego Big Grin

No a druga... druga metoda jest metodą z którą powiem szczerze nie spotkałem się totalnie nigdzie i nawet przez myśl by mi to nie przeszło Tongue Czy jest ona dla wszystkich? hmm zdecydowanie nie Tongue Czy da się na niej zarobić pieniądze? TAK !! Lecz tu bym proponował przeskoczyć na rynek zagraniczny, po pierwsze, lepsze stawki po drugie... mnie by mniej sumienie gryzło Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 12-06-2015 20:59

W dalszym ciągu zapraszam do zakupu, przy zakupie otrzymujesz poradnik dot. zarabiania na sieciach afiliacyjnych + 2 skuteczne metody zarobku na sub sms/ppa Wink



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - SlusseR - 13-06-2015 20:09

Rezerwuje poradnik Big Grin Dam znać po weekendzie . Smile