Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. (/Temat-Wyciaganie-wnioskow-kluczem-do-zarobkow-114020)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - Critical - 20-06-2015 10:20

Po ilu leadach i jakiej konwersji podwyższył ci LeadMore stawkę?


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 20-06-2015 21:58

BidBar - W liceum, do którego idę jest 6 biologii i 5 chemii tygodniowo, natomiast to, które postawiłem na 2 miejscu ma ich odpowiednio 8 i 7. Poza tym będę uczęszczał w soboty na chemię rozszerzoną z laboratorium.

Critical - podwyżkę dostałem jeszcze za czasów FreeBiz, po prostu importowałem stawkę. Zarabiać zacząłem na początku marca, natomiast o stawkę napisałem 22 kwietnia (sprawdziłem na mailu), czyli pewnie jakieś 200 lead'ów.


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 24-06-2015 20:58

Wszystko idzie w dobrą stronę. Mikro odnowienia na MyLead i eForsa czasem wpadają, świadectwo z wyróżnieniem jest i ponadto mój wniosek został zaakceptowany przez mentora na LeadMore. Wiąże nadzieje na długą i komfortową współpracę i zyski, którymi być może niedługo się ponownie przed Wami będę chwalił. impreza



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 26-06-2015 19:46

26 VI 2015
1 dzień wakacji

Dzień pozytywny jak można się domyślić. Koniec roku szkolnego, pierwszy dzień wakacji i świadectwo z wyróżnieniem. Dostarczyłem kopie do szkół i dałem kilka postów na wypalonych fanpage.


[Obrazek: image.jpg]


Efekt mizerny, ale lepsze to niż nic. Zacząłem czytać to, co przekazuje nam mentor Damascenonn i planuję jutro założyć jaką fajną stronę internetową. Mam pozytywne nastawienie i dużo, bardzo dużo czasu więc czekajcie na efekty! Wink


[Obrazek: image.jpg]


A teraz zmykam pałaszować pizzę Heart



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 28-06-2015 23:25

W ostatnie dwa dni wiele ciekawego się nie działo. Pracuję nad własną stroną internetową, która będzie generowała dla mnie zyski przy dobrym wypromowaniu. Wpadł również kolejny lead na LeadMore. Nie przedłużając życzę miłej nocy Wink



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 04-07-2015 00:01

Dzień, a także tydzień przebiegł zdecydowanie pomyślnie. Skupiłem się na przyjaźni, ale zauważyłem, że na zdechłych fanpage pojawił się jakiś ruch - czas to wykorzystać. Z ciekawostek, dostałem się do szkoły takiej jakiej pragnąłem oraz postanowiłem sobie zmienić nieco moją sylwetkę, więc co jakiś czas będą też wpisy życiowe. Dobrej nocy.



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - zozols1 - 04-07-2015 09:08

Nie mogę się doczekać tych wpisów życiowych Tongue Widzę, że z tym mamy nieco podobnie Big Grin


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 04-07-2015 22:03

Długi dzień.. Poszedłem spać o 3, a wstałem przed 8. Poklikałem nieco na w/w martwych fanpage i oto efekty:

Dzisiaj zarobiłem z leadmore.pl

Wizyty 38
Rejestracja 1
Skuteczność 2.63 %
Zysk 6.20 zł

Najważniejsze, że powoli, ale wpada. Wolę widok 6.20 niż 0 zł. Jutro dłużej popracuję, bo poniedziałek będę miał znowu w biegu (składanie odwołania do szkoły i inne formalności). Tak na marginesie - nadal waham pomiędzy humanistycznym i biologiczno-chemicznym. Ktoś mnie oświeci? Idea



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 05-07-2015 21:46

Jeden z gorszych dni i nie chodzi tu o zarobki, które również są marne.


[Obrazek: ewq.jpg]

Dobranoc.



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 11-07-2015 23:46

Zarobki idą marnie, ale dobrze, że cokolwiek wpada.

LEADMORE
[Obrazek: stas.jpg]
MYLEAD

[Obrazek: stas1.jpg]
Wyniki II rekrutacji do liceum (składałem odwołanie) oraz wyniki certyfikatu w drodze, więc towarzyszy mi również stres mimo dawno rozpoczętych wakacji. Powoli ograniczam słodycze i rzeczy tłuste. Od poniedziałku zaczynam regularnie ćwiczyć - mieszkam na przedmieściach i mam w pobliżu piękny las i dużo przestrzeni. W deszczowe dni zamierzam używam PS3 i gry JustDance, ponieważ jest tam ciekawy tryb treningu.