Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - thomasward - 06-05-2015 13:09

Przerzuciłbym się na inne metody zarobku albo inną niszę - spam programami w stylu doładowania na FB to lotto aktualnie, ludzie raczej nie wysyłają już smsów. Zbudowałbym teraz zaplecze na FB (stabilne fake konto/fake konta matki i kilka innych kont), poczytał i przekopał forum i spróbował za jakiś tydzień.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 06-05-2015 13:17

(06-05-2015 12:48)Giorgios napisał(a):  Nie ma co się poddawać ! Suby są troszkę już wypalone wiele osób wie, że to spam.. spróbuj z jakimś programem partnerskim Smile

Poczytam dziś o programach partnerskich, dzięki Smile.

(06-05-2015 12:55)gix2evr napisał(a):  Dasz radę wierzę w Ciebie !

Ja już w siebie przestałam wierzyć, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to spam na FB gotowymi programami, a widzę, że w ten sposób pieniędzy nie zarobię Sad.

(06-05-2015 13:09)thomasward napisał(a):  Przerzuciłbym się na inne metody zarobku albo inną niszę - spam programami w stylu doładowania na FB to lotto aktualnie, ludzie raczej nie wysyłają już smsów. Zbudowałbym teraz zaplecze na FB (stabilne fake konto/fake konta matki i kilka innych kont), poczytał i przekopał forum i spróbował za jakiś tydzień.

A jakie inne metody zarobku mógłbyś polecić? Smile

Ja naprawdę mam bardzo dużo czasu dziennie który mogłabym poświęcić na zarabianie, ale jak widzę, że poświęcam cały dzień, żyję tym, a nic z tego nie mam, to mnie to dołuje..


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - nicooo - 06-05-2015 13:19

To zarobku na fb potrzeba zainwestować i trochę pomyśleć bez tego nawet nie warto Smile , co inwestycji nie są to duże kwoty a zwracają się w postaci nawet kilku tyś.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 06-05-2015 13:26

(06-05-2015 13:19)nicooo napisał(a):  To zarobku na fb potrzeba zainwestować i trochę pomyśleć bez tego nawet nie warto Smile , co inwestycji nie są to duże kwoty a zwracają się w postaci nawet kilku tyś.

A jakie to są kwoty, jeżeli można zapytać? I w co trzeba zainwestować? Smile.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - thomasward - 06-05-2015 13:35

Inwestycje są rozmaite; generalnie by cokolwiek zarobić w necie potrzeba choć trochę pieniędzy na start. Z mojej strony polecam np. http://nplink.net/oi7TpDec dostajesz tutaj prowizję za każdy produkt zakupiony przez twój link promocyjny. Jest wiele ciekawych sposobów promocji linku, np. własna strona itd, możesz wykombinować coś ciekawego. Z innej beczki skracanie linków https://shorte.st/ref/05ec784bb4 można zarobić fajne pieniądze na fanpage'ach erotycznych, dajesz zamaskowane linki do fotek na fp w stylu "My Słowianki jesteśmy najpiękniejsze". Co do SMSów - http://firesub.pl/polecam/a659fef027 Firesub jest bezapelacyjnie najlepszy, najszybciej się rozwija, jest super pusta oferta i ma najlepsze, nowe programy z inteligentną stopką. Jak chcesz więcej info pisz priv. Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - never1908 - 06-05-2015 15:12

Jak potrzebujesz pomocy na start to podaj mi GG na pw, dogadamy sie jakos bo ja mam jednego leada srednia co 30 wyswietlen, ale za to wyswietlen mam malo - ty masz na odwrot.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - RemoverPL - 06-05-2015 20:17

(06-05-2015 13:17)Marusia napisał(a):  Ja naprawdę mam bardzo dużo czasu dziennie który mogłabym poświęcić na zarabianie, ale jak widzę, że poświęcam cały dzień, żyję tym, a nic z tego nie mam, to mnie to dołuje..

Nie poddawaj się, mam dokładnie taką samą sytuację. 2 miesiące temu wyznaczyłem sobie cel - 10 tyś. zł do lipca, a zarobiłem dopiero 205,50 Big Grin

Może spróbujesz zarabiać na własnej stronie internetowej? Znajdź jakąś oryginalną niszę, poczytaj o perswazji i reklamie, później promuj to na FB i innych miejscach Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - kciuk - 06-05-2015 21:21

Na facebooku da sie zarobić i to spore pieniądze Smile Wszystkich zainteresowanych zapraszam na gg: 11403061


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 06-05-2015 22:08

Dziękuję Wam wszystkim za zainteresowanie dziennikiem i wiarę we mnie! Jak powiedziałam, jeszcze nie odpuszczam, ale jak tym razem mi nie wyjdzie, to się załamuje! Smile.

PILNE!!!


Niestety nie mam 50 postów, żeby napisać w dziale "kupię", a pilnie kupię lajki pod postem na FP, tak około 150. Proszę o kontakt Smile.



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - piciaszek - 06-05-2015 22:12

Marusia, spróbuj swoich sił też na MyLead przy odnowieniach. Ciekawa opcja, zresztą tak samo jak na eForsie. Przez jakiś czas popracujesz, ktoś się zarejestruje i za to oczywiście masz wynagrodzenie i nóż widelec nie wypisze się i będziesz zarabiała za każde obciążenie Smile Na eForsie dostajesz prowizję 3x w tygodniu, natomiast MyLead 2x w tygodniu. Zasadnicza różnica jest taka, że MyLead ma szerszą gamę programów. Smile

PS: Co do ewentualnych wyrzutów sumienia przypomnij sobie, iż tylko osoby puste myślą, że dostaną doładowanie o wartości 50 zł za jeden SMS. Będą mieli potem najwyżej nauczkę.. Big Grin