Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 23-05-2015 22:12

Pewnie dostanę zaraz opierdziel za konwersję Big Grin

[Obrazek: ZeUjQx.png]

[Obrazek: IJ7CFL.png]

Kupiłem 2 konta na FB za 6zł.
Dzisiaj tylko spam na FB, nie korzystałem ze swojej niszy.

Dzisiejszy zarobek: 32.5zł/18zł
Dzisiejsze wydatki: 6zł
Zysk: 26.5zł
Ile aktualnie mam po odliczeniu wszystkich wydatków (poradniki,boty, itp.): 296.5zł
Ile brakuje do celu: 23.5zł

Do celu brakuje mi już na prawdę nie wiele - na początku tygodnia brakowało mi 180zł i nie byłem pewny czy uda mi się do końca czerwca osiągnąć cel, a tu tak elegancko idzie Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - piciaszek - 23-05-2015 22:19

Miewałem dni, że miałem taką samą, albo nawet niższą skuteczność na programie, który powinien kilkukrotnie lepiej konwertować. Smile Poza tym z tego co wiem, zliczają wszystkie wizyty, prawda?


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 23-05-2015 22:24

Ta, nie ma tam UV. Tak naprawdę to nie zależy mi na konwersji, może być i 0.0000000122121212%, ważne żeby zyski były dobre Big Grin

Btw. myślałem jeszcze o tym zegarku

[Obrazek: OdxH93.jpg]

Tyle, że ten to lekko ponad 500zł, ale zaje*isty jest Big Grin
W ogóle to dobry dzień mam dzisiaj - Jaga 2:1 z Wisłą wygrała, nie mogłem być na meczu przez tą jeb*ną alergię na... trawę Big Grin Ostatni tydzień to tragedia...


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - piciaszek - 23-05-2015 22:28

No oczywiście, że liczy się, że wpada Wink Choć żeby nacieszyć oko to lepiej mieć jak najwyższą Big Grin
A tak notabene zegarek bardzo mi się podoba.


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 23-05-2015 22:38

Jeszcze jeden lead za 4.50 wpadł Big Grin

[Obrazek: Cx4rEG.png]

Dzisiejszy zarobek: 37zł/18zł
Dzisiejsze wydatki: 6zł
Zysk: 31zł
Ile aktualnie mam po odliczeniu wszystkich wydatków (poradniki,boty, itp.): 301zł
Ile brakuje do celu: 19zł

Nie no super dzień Big Grin Mały spamik na fb, a tak elegancko wpada, mogłem użyć mojej niszy to już cel bym miał z głowy Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - 4Colors - 23-05-2015 23:05

Bardzo podoba mi się Twój dziennik. Sam miałem w planach powrót do zarobku na FB ( doświadczenie w spamie mam zerowe, ale Fanpage to już inna bajka Big Grin ).


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 24-05-2015 22:04

Dzisiaj tragedia...

[Obrazek: hDowab.png]

[Obrazek: LPQTji.png]

Dzisiejszy zarobek: 13.5zł/18zł
Ile aktualnie mam po odliczeniu wszystkich wydatków (poradniki,boty, itp.): 314.5zł
Ile brakuje do celu miesięcznego: 5.5zł z 320zł


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - wiezaawieza - 24-05-2015 22:14

Raczej dozbieraj do tego drugiego zegarka co wrzucałeś wczoraj, bo jest lepszy i mniejsza możliwość, że się porysuje czy coś, a pasek zawsze można wymienić. A mimo wszystko lepiej wygląda niż poprzednie ;P

Dlaczego masz taką różnicę w konwersjach na leadmore i tym drugim serwisie? Może tekst zmień albo przerzuć się na spam linkiem do bloga czy coś Tongue Bo szkoda marnowanego ruchu Tongue


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 24-05-2015 22:20

Te 1 to z Fejs podglądacza, a drugie to taka tradycyjna nisza, na którą dużo osób wchodzi, ale płacą tylko tacy naprawdę, naprawdę debilni Big Grin

A co do zegarka o którym mówisz to znalazłem tutaj http://allegro.pl/zegarek-casio-efr-539l-5av-nowosc-edifice-i5334800200.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=36702 za 402zł razem z przesyłką już Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - scofielld - 24-05-2015 23:22

Nieźle Ci idzie , obserwuję Twoje poczynaniaWink Działasz tylko na fejsie? W sensie spam?Wink Na co zainwestowałeś te 6zł?Big Grin