Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 28-04-2015 13:17

No cóż , co moge powiedzieć ... wtopa , w dodatku zachowałem sie jak boot , znowu , postawiłem 10 na CPlay , oni wygrywają z silnymi składami i przegrywają czesto z duzo słabszymi , ale ehh , raz na wozie raz pod wozem ,

G2 vs Mouz // BO2 // High na mouz
G2 - Wiemy jak Gamersi grają i do czego są zdolni , bardzo silny skład sie z nich zrobił tym bardziej po dołączeniu Micha , potrafią namieszać , ale szczerze mówiąc , obecny skład Mouzów jest dużo bardziej niebezpieczny , ugrywają naprawde świetne clutche i nie wydaje mi sie że Gamersi mogliby tu ugrać obie mapy - dla mnie jest na to 10 % szansy , na to że wygrają jedną wg mnie istnieje 35 % , w każdym bądź razie przy procentach 43 vs 57 warto postawić na Mouz i jest to zdecydowanie bet dnia

Lions vs Caz // BO1 // Medium Caz ( ja próbuje sie odbić , niepotrzebnie stawiałem ten mecz , wam radze postawić ICB lub skip na Caz )
Widziałem oba składy , oba nie grzeszą aimem czy jakimiś nowymi technikami , zbieraniny chłopów z pól przy piątej lidze i BO1 , ryzyko jak sam skur... lecz obserwując oba składy to jest 60-40 dla Caz dlatego postawiłem 5,6 na nich ....

GLG vs Ue // BO3 // Medium Ue
GLG nie znam żadnego zawodnika , nie wiem co to za formacja i co sobą reprezentuja , Ue rozegrało wczoraj naprawde dobry meczyk i pomimo przegranej preferuje tu na nich postawić medium beta , naprawde polecam postawić w dzisiejszych meczach na mouz oraz Ue


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 29-04-2015 15:03

Szkoda że mecz Caz vs Lions został odwołany bo Caz wygrało , nie wiem czym było to spowodowane ... Zachowałem sie wczoraj kolejny raz jak gówniarz i postawiłem 15 dolców na Cplay vs Kfish , potem odrobiłem sobie na szczescie wszystko co stracilem dzieki meczowi KIck vs Kfish Smile

Ale wracamy do betów :
Penta vs Dignitas // (BO3) // Medium Dignitas
Penta nie ma tak naprawde dwóch zawodników , widze tu wiele rashy i wiele jakichs dziwnych i przewidywalnych zagrywek dzieki nieumiejetności zgrania sie w składzie

G2 vs Kick // (BO3) // Medium G2
G2 gra bardzo dobrze , popełniają minimum błedów i są w formie , Kick rozegrał wczoraj bardzo fartowny mecz chociaż zrobili comeback jak trzeba natomiast nie jest to liga g2 .

envyus vs mouz // (BO3) // low Mouz
I to jest nasz pierwszy underdog który ma szanse wejść przy procentach 80 - 20 bardzo dobrze postawić jakieś 5 % ...

2 x Fside vs CW // (BO1) Medium Flipside
Nawet w przypadku BO1 Wilki nie powinny sobie dać rady w walce z Flipsidem , przy procentach 70-30 warto postawić medium beta właśnie na nich , nie pamietam juz kiedy CW cokolwiek wygrały , jeśli macie ochote preferuje tu rowneż druga taktyke , ponieważ są dwa takie mecze którą prawdopodobnie ja zastosuje ... na pierwszy mecz postawie low na CW jak wygrają to procenty wzrosna i bedzie jeszcze bardziej sie opłacało postawic na Flipside , jak przegrają to procenty spadną jeszcze bardziej na CW i jeszcze bardziej bedzie sie opłacało postawić na CW ... no cóż , zobaczy sie jeszcze ...

Fside vs Mouz // (BO1) // Medium Mouz
I ten mecz to jest 45-55 wg mnie , przy takich procentach pokusze sie o medium na Mouz ... zobacze jeszcze jak bedzie grało fliside w wcześniejszych meczach ,


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 01-05-2015 14:03

Zaczynamy lige Faceit !!!

Vp vs elevate // bo3 // HIGH VP
Ryzyko niskie , zarobki niskie , to jest mecz dla ludzi ktorzy maja 1000 dolców i moga sobie wyłożyć tego fulla 240 żeby wygrać 30 ....

TSM vs Navi // bo3 // Low TSM
Navi ostatnio wygrało z TSM , myśle że Tsm bedzie chciało pokazać że ostatni wygrany turniej to nie przypadek , obie drużyny w wysokiej formie i reprezentujący najwyższy poziom gry , finaliści obu ostatnich wielkich turniejow , tutaj i tak kazdy kładzie na drużyne którą bardziej lubi żeby lepiej oglądało sie mecz , serce mi mowi Navi , ale bet leci na TSM .

eyes vs Land // SKiperinio
O obu drużynach nie ma zbyt wielu info , niedawno przegrały obie z piterem , pamietam ze eyes wygrało jakiś strategiczny mecz z średnia drużyna , o Lan Dodgersach nie ma zbyt wielu informacji ...

elevate vs / loser TSM/Navi
Oczywiście tu leci kolejny High na TBDB .... elevate gra bardzo dobrze , lecz drużyny z pierwszej Ligi NA i drużyny z pierwszej ligi eU to dwie różne bajki ... u nas mogłyby grac z nimi takie drużyny jak G2 / Orbit / GPlay / czy CW


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Qwik - 01-05-2015 14:06

Dzisiaj jest LAN więc szanse eLevete są większe na wygrana niż Ci się wydaje.


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 02-05-2015 14:15

Wiem o tym że są lany , nie ma to niestety nic do rzeczy , 16-11 i 16-1 ... to jest typowy Tyranozaur Rekt , nie mogli wygrać z Navi na mirage gdzie TSM ( najlepszy obecny skład mirażowy przegrał 16-14 ostatnio z Natus ... ) chyba że mowa o meczu z virtusami , to było 16-14 i 16-10 , co nie zmienia faktu że to dalej 2-0 i był to jeden z pewniejszych meczy ... z resztą każdy zna czar nuke =) gdzie mając 12-3 po wygranej pistoletówce zrobić comeback to pryszcz ....

Wybaczcie że nie podzieliłem sie betami , byłem troche zajety , postawiłem HIGH na IMM co było very risky i wygrali ostatnia mape 16-14 ( gdzie mieli przewage 12-3 :] )

IMM vs Nip najprawdopodobniej
Hmmmm ... IMM ostatnio zrobiło na dd2 14-16 przeciwko Nipowi na DD2 , mają 4 % , ja postawie połowe wartości Low beta bo to nie jest mecz 96-4 , dla mnie jest to 85-15 ... a przy 4 procentach za dolara jest 22 , preferuje ICB!

VP vs TSM // low VP
VP miało czas na trening , poćwiczyli taktyki , próbują dogonić rywali a na TSM zawsze to był mecz 50/50 , TSM w dobrej formie , wygrali turniej dlatego procenty tak gwałtownie sie zmieniły przez co można dobrze zarobić na tym meczu , polecam Medium na nich .

VP vs NIP // Medium VP
Vp pokazało że wróciło do swojej starej formy , wg mnie jest to 60-40 dla VP . Nip myśle że bedzie stawiał spory opór dlatego spodziewam sie wyniku 2;1 . GO GO VIRTUS PROU .

Fnatic vs TSM // Low TSM
TSM zjadło Fnatic 4 z 5 ostatnich meczów na lanie , pomimo porażki z VP nie spodziewałem sie takich procentów , uwielbiam gre olofa i kocham patrzeć na jego gre aczkolwiek rozum podpowiada mi żeby postawić low na TSM ponieważ mecz jest wysokiego ryzyka ...


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 03-05-2015 14:44

Chciałem postawić na Fnatic medium, ale jak spojrzałem, że polecasz lowa na tsm to nie betowałem i bardzo dobrze Big Grin


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 03-05-2015 18:09

Niestety VP na cache wynikem 14-12 nie mogło sobie poradzić z defensywą i oporem szwedów przegrywając 4 rundy pod rząd i kończąc wynikiem 16-14 , szkoda bo tak nie wyglądały ich przygotowane wjazdy na a ... no cóż , nie można powiedzieć easy Nip bo mecz był runda za runde

TSM vs NIP // Medium NIP
Może ktoś z was zdąży to przeczytać i obstawić wg moich predykcji , i w tym meczu proponuje , Medium na NIP !

I kolejny turniej wygrany przez TSM , szczerze mówiąc biorąc pod uwage ostatnie mecze to oni są teraz najsilniejszym składem świata ... grają naprawde fenomenalnie , może niedługo przyjdzie czas na naszych Virtusów ...
GG


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 04-05-2015 13:32

Balkan SuperLeague .
G5 vs NextP // BO1 // - SKIP , ten mecz propnuje wstrzymać , boje sie że mogą sie podłożyć ...
Biorąc pod uwage siłe obu składów , NextP bedzie zależało żeby wygrać ten mecz który podniesie ich wyżej w tabeli , G5 przegrało jak dotąd wszystkie mecze ze składami słabszymi od NextP w tabeli

G5 vs HSBG // BO1 // HIGH HSBG
HSBG jest wg mnie jeszcze silniejszym składem od NextP ...

Rude Bunch (RB) vs HSBG // BO1 // HIGH HSBG
RB przegrało jak dotad 2 mecze w tabeli i jeden zremisowało , HSBG wygrało z Rockiem i Trickedem dlatego wszystkie te mecze powinny bardzo spokojnie sie udać , jeśli bedzie wiadomo wcześniej jaka mapa to przestrzegam przed Nuke , na tej mapie zawsze jest najwieksze ryzyko i drużyna zaczynająca w CT wygrywa 90 % pojedynków , na reszcie map jest to 85 % zwyciestwo wszystkich tych meczy , jeśli któryś nie wejdzie bede bardzo mocno zmartwiony i zaskoczony ale wiem że nie bede :] przy 15 % high można odrobić sobie troche ekwipunku ...


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 04-05-2015 17:52

Nieoczekiwany mecz
TITAN vs Dignitas // BO1 - cache // High na Titan
Niestabilne procenty czynia ten mecz niezwykle Ciekawym rozporzadzilem dokladna analize i na cache Tytani mają ogromną przewage , nie było ich ostatnio widać na arenie , czyżby trenowali ? myśle że jest to łatwy mecz

HR vs LGB // Low HR
Mysle że HR moze to spokojnie ugrać , mecz jest 50/50 przy procentach 60/40 dla lgb można pokusić sie o low na HR .

HSBG przeciwko wszystkim , high na nich .

W meczu Dignitas vs CW // Bo3
Ostatnio była ta sama sytuacja tyle że bo2 , skończyło sie remisem , przy 80-20 trzeba low postawic na CW .

Nie mam niestety czasu wiec nie bede sie rozpisywal
SpaceS vs Reason // Medium SpaceS
HSBG vs Gplay // tutaj tylko Low na HSBG jeśli poniżej 40 jeśli nie --> medium na Gplay
Cplay vs Ldlc // Medium CPlay
G2 vs Property // High G2
MostlyH vs CoopaH // High MostlyH


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 04-05-2015 21:59

Natłok czasu + zaraz musze wyjść z domu ... f.u.c.k ... Dignitas wygrał z Titan BO1 ... przy lepszej analizie stwierdziłbym że tytani nie grali kompletnie nic z nikim 2 tygodnie a wczesniej mieli 2 przegrane z rzedu podczas gdy dignitas grało non stop z dobrymi składami ... Dignitas jest obecnie na 7 miejscu świata pod wzgledem ostatnich meczy... cóż ... przepraszam dałem dupy , straciłem 15 dolarów ... teraz mam 5 - czesc spieniezyłem bo znowu problemy z gotówką .. no cóż miejmy nadzieje ze pokaże jak z tych 5 robic kokosy ...

Za około tydzień wracam z podróży i wprowadze wiele popraw mojego tematu i dołoże wiecej starań . Dzieki wielkie osobom które dalej śledzą moje poczynania Wink