Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore.pl - niepoważna firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore.pl - niepoważna firma (/Temat-Leadmore-pl-niepowazna-firma-111949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 22:34

(07-04-2015 22:24)Terrorak napisał(a):  Napisali, ze generowalem sztucznie aktywacje, czyli zlamalem regulamin.


Wystarczy, moglibysmy tak jeszcze przez 10 stron i nie dojdziemy do porozumienia. Prawda jest taka, ze nie ma nic o tym ''pustych leadach'' i do czego one prowadza, zostalem oskarzony o to czego JA NIE ZROBILEM(nie musicie wierzyc, ja wiem swoje) i taki jest oficjalny powod mojego bana, a nie to ze leadmore.pl sobie nie zarobil wystarczajo duzo na mnie

Oni Ci tego nie napisza ze nie zarobili ale idzie z tego wywniiskowac ze zrobili Ci tak specjalnie poniewaz nie przynosiles im zysku. Daja 4,60 za leada a koszt smsa to prawie 5 zl wiec oni sa minusie jesli ta osoba wylaczy usluge MT. Oni musza dokladac ze swojej kieszeni. Ale nie powinni tak robic poniewaz nas to nie interesuje czy dokladaja czy nie poniewaz powinni dopracowac swoj serwis tak aby nie nabijac leadow z pustych kont chociaz jak mi nie chcieli wyplacic to po tym sprawdzilem czy idzie nabic leada z mojego numeru ze 1zl na koncie ale leada mi nie naliczylo wiec sam juz nie wiem.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - aubemajang - 07-04-2015 22:41

Maciejos i inni pro ernerzy zakladajacy podobne watki. Idzcie spac bo jutro sprawdzian z przyry a mama bedzie krzyczec jak znow 1 bedzie.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Twister92 - 07-04-2015 22:45

[Obrazek: 97984742156536503925.png]

Jerk2

Ale żeby nie robić zupełnego offtop'u to Terrorak - skoro Cię zbanowali, to jakieś powody ku temu musiały być. Ludzie dziennie wyciągają 4cyfrowe sumy, a nieuzasadnione zbanowanie użytkownika dla 300zł jest niemożliwe. Kto o zdrowych zmysłach, bedąc właścicielem takiego serwisu robiłby takie wałki?


@down | Tidus: A no racja.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 22:46

(07-04-2015 22:41)aubemajang napisał(a):  Maciejos i inni pro ernerzy zakladajacy podobne watki. Idzcie spac bo jutro sprawdzian z przyry a mama bedzie krzyczec jak znow 1 bedzie.

Ok Smile Panie starszy Wink


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Tidus - 07-04-2015 22:46

(07-04-2015 22:45)Twister92 napisał(a):  [Obrazek: 97984742156536503925.png]

Jerk2

@[Twister92] jeżeli zarabia od miesiąca to prawdopodobnie ma jeszcze sporo niewypłaconych środków...


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 22:49

(07-04-2015 22:45)Twister92 napisał(a):  [Obrazek: 97984742156536503925.png]

Jerk2

Zalosny facet albo nie potrafi liczyc do 5 tys albo jakis podstawiony przez Leadmore...

(07-04-2015 22:46)Tidus napisał(a):  
(07-04-2015 22:45)Twister92 napisał(a):  [Obrazek: 97984742156536503925.png]

Jerk2

@[Twister92] jeżeli zarabia od miesiąca to prawdopodobnie ma jeszcze sporo niewypłaconych środków...

Z tego co wiem to ten banner nie pokazuje ile sie wyplacilo tylko cala kwote jaka zarobilo na Leadmore Wink


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Puciek - 07-04-2015 22:56

Banner pokazuje ilość wypłaconych środków.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - linoskoczek - 07-04-2015 22:58

@Twister92, zauważyłem dokładnie to samo XD

Co do tematu, to myślę, że LeadMore powinno wykazać się uczciwością i wypłacić zarobione środki, a potem ewentualnie zbanować konto. Tak wiem, może się tu znaleźc super prawnik, który wklei z regulaminu info, że może zablokować konto bez podania przyczyny. Do mnie jednak nie przemawia to, czy firma wykorzystuje to co może według regulaminu, tylko czy uczciwie się zachowuje.
LeadMore - skoro macie dokładne statystyki, że z tych pustych starterów leady nie były zaliczone, to po co się przejmujecie? I tak czy siak nie straciliście nic, no chyba, że CashBill czy inny serwis Wam odejmuje punkty, to zrozumiałe.
Ten temat podsunął świetną myśl na likwidowanie konkurencji. Kupić 100 starterów, z każdego zacząć fraudować i jakieś konta z większymi kwotami zostaną pobanowane Lol Krok ze strony LeadMore według mnie był zły. Nie bronię autora, bronię samego faktu możliwej nieuczciwości. LeadMore: Macie dowody na to, że to on zrobił te fraudy? Nie macie żadnego, ale ja Wam dam propozycję, jak je znaleźć. Zapewne w logach macie IP, z których logował się autor do panelu. Zobaczcie, czy któryś z IP pasuje tym, które macie w tych logach. Żaden z IP nie zgadza się? Nie macie więc podstawy oskarżać użytkownika o to, ze sam fraudował. Powiem więcej. To jest Wasza wina, że nie macie zabezpieczeń, które coś takiego wykrywają (co mnie to, że takiego zabezpieczenia nie da się zrobić). Najprościej zablokować użytkownika, na którego linkach są fraudy i wmówić mu, że to on je zrobił. Spójrzcie lepiej ile łącznie UU miał na linkach. Pare tysięcy? To macie te 0.1% szansy, że akurat on używał tych starterów.

Powtarzam. Uczciwa firma w tej sytuacji zablokowałaby mu konto, ale jeszcze wypłaciła zgromadzone pieniądze.

Nie, nie znam autora. Mam go generalnie w dupie i mało mnie obchodzi jego sytuacja. Raczej przeszkadza mi zachowanie firmy. Oczywiście nie piszę tego bez powodu. Mam nadzieję, że sugestia przejdzie przez ekipę serwisu i wyciągną z tego stosowne wnioski. A to jak postąpią w dalszym ciągu tej sytuacji zależy i tak tylko od nich i ich uczciwości.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 23:01

Wystarczy ze leadmore zrobilo by zabezpieczenia a napewno takie idzie wykonac i nikogo by nie oskarzali o fraudowanie. Dlatego nie polecam tego serwisu dla nowych uzytkownikow bo zaraz sa podejrzenia Wink


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - linoskoczek - 07-04-2015 23:05

Jeśli inne suby się przed tym zabezpieczają, to tym bardziej jest to ich wina.
PS. Edytuj post bo coś Ci się ładnie pokręciło z cytatami Tongue