Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD (/Temat-Kurs-Zarabiania-na-Fiverr-Stworz-Pasywny-Dochod-12-Filmikow-Instruktazowych-w-HD-103130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Jacuss - 29-12-2014 20:11

Zakupiłem, dobry poradnik - dla mnie za ogólny, ale dzięki temu zmusza do wymyślenia czegoś swojego Smile Po nowym roku wkraczam na wody fiverra Smile Teraz bedę robil zaplecze do promowania.

Wpadłem na pomysł jak łatwo wypromować sobie giga na fiverze także mam nadzieje że sprawdzi się ten sposób Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Workis - 29-12-2014 22:05

Mysle, ze skusze sie troche wczesniej, coś poczytam w wolnym czasie to moze jakis pomysl wpadnie. Wink
Prosilbym o dane do wplaty na PW

pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 29-12-2014 23:05

@[Workis] - dane do przelewu wyslane! Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Nescafe - 30-12-2014 00:21

Jestem zainteresowany, prosiłbym o wypowiedź kogoś kto już kupił poradnik (chodzi o dochód).


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 30-12-2014 09:30

@[Nescafe] polecam zajrzec do tego dziennika Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - draksone - 31-12-2014 13:04

Biorę poradnik,proszę o dane do przelewu na PW


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 31-12-2014 13:33

(31-12-2014 13:04)draksone napisał(a):  Biorę poradnik,proszę o dane do przelewu na PW

PM poszlo Smile

Dzieki!


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - barto - 31-12-2014 15:21

Kurs ukazuje wielkie możliwości, jeśli ktoś ruszy głową to może stworzyć dochód pasywny, co również ciekawe nie koniecznie na fiverr, oczywiście najpierw trzeba włożyć w to troche serca jak i czasu.
Według mnie 77 zł to śmieszna kwota za to co otrzymujemy.


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Komet - 31-12-2014 17:03

(31-12-2014 15:21)barto napisał(a):  Kurs ukazuje wielkie możliwości, jeśli ktoś ruszy głową to może stworzyć dochód pasywny, co również ciekawe nie koniecznie na fiverr, oczywiście najpierw trzeba włożyć w to troche serca jak i czasu.
Według mnie 77 zł to śmieszna kwota za to co otrzymujemy.

Dziękuję bardzo za recenzje! Masz rację, techniki zaprezentowane w kursie mają zastosowanie w innych metodach - liczy się przede wszystkim spryt i kreatywność, no i jak wspomniałeś podejście - bez wkładu czasowego i ciężkiej pracy nic z tego nie będzie. Nie chodzi o to by cały czas harować jak wół ale na początku trzeba dać z siebie wszystkie, żeby potem dzięki zdobytemu doświadczeniu móc zbijać bąki i zarabiać Lol

Co do ceny, masz rację jest zaniżona i przyznało to już kilka osób, jednak polski rynek nie jest jeszcze na tyle dojrzały do cen adekwatnych do jakości produktu.

Ludzie na tym forum przyzwyczaili się do kiepskich poradników pisanych w Wordzie, najlepiej jeszcze 'kradzionych' i sprzedawanych jako własne, których treść nie wnosi nic nadwyczajnego do ich wiedzy. Mój kurs to zupełnie coś innego - wszystko jest wykonane profesjonalnie i na najwyższym poziomie, co potwierdzają recenzje.

Według mnie cena adekwatna jest co najmniej 2x wyższa od aktualnej, jednak jako, że to mój pierwszy kurs i dzięki zarabiam.com kilka lat temu poznałem tajniki zarabiania w sieci, to i cena jest jaka jest Smile


RE: Kurs Zarabiania na Fiverr - Stwórz Pasywny Dochód - 12 Filmików Instruktażowych w HD - Jagawpr - 01-01-2015 19:14

Zakupiłem kurs, jestem po ''seansie'' cóż mogę rzec...
Mamy 12 filmików, w jakości do której nie ma co się przyczepiać, głos miły dla ucha.
Z kursu możemy wynieść naprawdę dużo wiedzę, która w połączeniu z tym ''czymś'' co nazywa się pracą zaoowocuje pieniążkami w postaci pasywnego dochodu. Dodatkowo na tacy mamy mega paczkę nisz gotową do wykorzystania.
Podsumowując osoby mające choć trochę mózgu mogą wykorzystać zdobytą wiedzę i zamienić ją w dolary bez dużego wysiłku, wystarczy odrobina kreatywności i trochę czasu.
A więc biorę się za robotę Smile