Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 02-01-2015 10:23

Byłoby świetnie, w znaczący sposób usprawniłoby to pracę.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Varnity - 02-01-2015 18:19

Kiedy zamierzasz inwestować prawdziwe pieniądze?


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 05-01-2015 10:46

Z prawdziwymi pieniędzmi planuje wejść na wiosnę, ale wszystko zależy od tego na ile pewnie będę się czuł.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Varnity - 05-01-2015 10:49

A ile zamierzasz inwestować?


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 05-01-2015 11:13

Jeżeli chodzi o to ile czasu to aż się nie wypalę.
Jeżeli chodzi o kasę to zamierzam wystartować raczej z minimum jakie potrzeba do uzupełnienia depozytu. Ale jak to będzie to się jeszcze okaże, póki co skupiam się na edukacji. Trochę się zapuściłem od czasu świąt i trzeba wrócić na wcześniej przetarte tory.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 06-01-2015 00:12

Dłuższa przerwa nie zaszkodzi. Ja dopiero wracam od środy do inwestycji Wink


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 06-01-2015 20:30

To właściwie podobnie jak i ja, chociaż mam na głowie wiele innych spraw jeszcze. Mam nadzieję, że jakoś je wszystkie ze sobą połączę w jedną całość. Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 10-01-2015 09:39

No i jak Ci idzie? Bo ja nawet nie miałem jeszcze okazji porządnie zacząć stycznia z inwestycjami Tongue


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 10-01-2015 11:24

To idziemy łeb w łeb Wink.
Głowę mam w tej chwili czymś innym zajętą, na tą chwilę ważniejsze jest to dla mnie. Jak się wszystko ułoży i rozwiąże, to ponownie zasiądę do analiz i stawiania Smile. Oby to nie potrwało zbyt długo Wink.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Maersk - 10-01-2015 11:33

No Panowie to ja mam to samo. Od świąt nie ruszyłem się nic w stronę opcji. Jakoś nie mogłem się zebrać, do tego praca, a teraz mam ważne sprawy na głowie i nie mogę się skupić na tym. A wiadomo, nic na siłę.

Tak więc dobrze wiedzieć że nie jestem sam Smile