Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 10-12-2014 19:02

Lista użytkowników, którzy zostali ukarani: https://www.mytrafficvalue.com/upload/bot_trap_log2.txt

Jak widać, lepiej nie używać bota Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - smolen222 - 10-12-2014 20:20

(10-12-2014 19:02)Punter napisał(a):  Lista użytkowników, którzy zostali ukarani: https://www.mytrafficvalue.com/upload/bot_trap_log2.txt

Jak widać, lepiej nie używać bota Smile
Bota używałem na początku, później przestałem. Ale jak widać i tak zależało im na ukaraniu jak największej liczby userów. I tym oto sposobem pozbyli się sporej grupy użytkowników (w tym również mnie ) Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 10-12-2014 20:27

(10-12-2014 20:20)smolen222 napisał(a):  
(10-12-2014 19:02)Punter napisał(a):  Lista użytkowników, którzy zostali ukarani: https://www.mytrafficvalue.com/upload/bot_trap_log2.txt

Jak widać, lepiej nie używać bota Smile
Bota używałem na początku, później przestałem. Ale jak widać i tak zależało im na ukaraniu jak największej liczby userów. I tym oto sposobem pozbyli się sporej grupy użytkowników (w tym również mnie ) Smile

Kara, karą, ale jak ktoś będzie chciał dalej zarabiać z PV, to nie ma problemu Smile Wróci na dany poziom i tyle.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 10-12-2014 21:57

Jeśli zainwestuję w PV 5$ (15zł), to będę miał 15.000 BAP czyli będę należał do grupy BAP 2. Ile wtedy będę mógł dziennie zarabiać? Wg tabelki z pierwszego posta to 0,4$, no chyba że źle to odczytałem.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 10-12-2014 22:36

(10-12-2014 21:57)SkagGully napisał(a):  Jeśli zainwestuję w PV 5$ (15zł), to będę miał 15.000 BAP czyli będę należał do grupy BAP 2. Ile wtedy będę mógł dziennie zarabiać? Wg tabelki z pierwszego posta to 0,4$, no chyba że źle to odczytałem.

Dobrze myślisz. Jakby było takie naliczenie jak w pierwszym poście to byś miał 0,4$.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - tadek7 - 11-12-2014 05:17

Jestem nowy na pv. Nie mam swojej strony do reklamowania rozmiem, ze jest ona konieczna? Widzicie wielkie korzyści z reklamy ? Duży progres " biznesów " ktory tam reklamujecie? jakos da się to odczuć ? Mam bloga na platformie blogger, ale chyba nie da się go umieścić. Chciałem jeszcze zapytać czy waszym zdaniem warto wystartować od np 50 dolarow czy od początku zbierać dolara i potem kolejne etapy ? Ma to jakis wpływ na zarobki ? Mam nadzieję, ze znajdzie się jakiś dobry człowiek i mi odpowie Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 11-12-2014 10:12

(11-12-2014 05:17)tadek7 napisał(a):  Jestem nowy na pv. Nie mam swojej strony do reklamowania rozmiem, ze jest ona konieczna? Widzicie wielkie korzyści z reklamy ? Duży progres " biznesów " ktory tam reklamujecie? jakos da się to odczuć ? Mam bloga na platformie blogger, ale chyba nie da się go umieścić. Chciałem jeszcze zapytać czy waszym zdaniem warto wystartować od np 50 dolarow czy od początku zbierać dolara i potem kolejne etapy ? Ma to jakis wpływ na zarobki ? Mam nadzieję, ze znajdzie się jakiś dobry człowiek i mi odpowie Smile


Nie musisz mieć własnej strony żeby zarabiać w PV. Możesz reklamować cokolwiek. Mozesz reklamowac inne programy aby pozyskać poleconych. Głównie ludzie nastawieni sa na zarabianie w PV, poprzez wykupowanie kampanii reklamowych aby dostawać punkty. Reklama moim zdaniem jest tylko dodatkiem. Jak masz swoja strone to oczywiscie mozesz ja reklamowac. A czy warto inwestować? Oczywiście, że lepiej zainwestować i szybciej ruszyć w programie, niż powoli zbierac punkty,dolary.. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - xardas1020 - 11-12-2014 10:15

(10-12-2014 20:20)smolen222 napisał(a):  
(10-12-2014 19:02)Punter napisał(a):  Lista użytkowników, którzy zostali ukarani: https://www.mytrafficvalue.com/upload/bot_trap_log2.txt

Jak widać, lepiej nie używać bota Smile
Bota używałem na początku, później przestałem. Ale jak widać i tak zależało im na ukaraniu jak największej liczby userów. I tym oto sposobem pozbyli się sporej grupy użytkowników (w tym również mnie ) Smile

nie jest ważne kiedy ale czy
używałeś bota ? używałeś więc otrzymałeś nagrodę taką samą jak każdy korzystający z bota
POLACY czas wreszcie zrozumieć, że kombinowaniem nigdy do niczego nie dojdziesz

lista znana, polaków cała masa Tongue
18. pepperoniss - ten to chyba modek z hf Big Grin


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Fryt96 - 11-12-2014 15:26

pv też wam nie działa?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - xardas1020 - 11-12-2014 15:28

(11-12-2014 15:26)Fryt96 napisał(a):  pv też wam nie działa?

działa bez zarzutu