Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - DjVampires - 02-02-2014 20:17

Zarejestrowany z reffa. Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pitek236 - 02-02-2014 20:58

Poszło z refa Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 02-02-2014 21:46

Już macie poradnik na pm wysłany Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 03-02-2014 11:01

mam wszystkie surki na 3 lvl, domy tez, to teraz stawiac kopalnie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 03-02-2014 16:34

Za wcześnie.. kopalnia to kosztowna rzecz.. Wbij surki na 5level i dopiero myśl o wydobywaniu Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 03-02-2014 20:18

dzieki, tak zrobie Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 04-02-2014 08:26

Cytat:Your town is occupied.You pay a 10% tax to Xzibin.
pokerface
Blush


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-02-2014 18:10

Przepraszam. Po prostu wejdz w inventory i eliberate town. Po prostu mam tylu refów że błąd się zdarzy. Z ręką na sercu przepraszam. Zrób tak jak napisałem i się uwolnisz Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 04-02-2014 18:57

ile jest produkcji na 5 poziomie kopalni?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kariolmax - 04-02-2014 19:41

Witaj
Czy jeśli już jestem zarejestrowany (gram 2 tygodnie więc nie chcę stracić)
Pomógłbyś mi za niewielką sumę?
Dodałem Cię na skype